مدل شیشه‌‌ای آیفون ۷s با شارژر وایرلس

اخبار تکنولوژی این روزها پر شده از مدل‌های شبیه‌سازی‌ شده کامپیوتری، ماکت و شایعات مرتبط به آیفون 8؛ شایعاتی از ظاهر و نمایشگر گرفته تا اطلاعات مرتبط با کارایی، دوربین و بیش از همه حذف دکمه Home و جایگزینی تاچ آی‌دی با تشخیص چهره. اما آیفون 8 تنها مدلی نیست که قرار است به‌زودی عرضه شود.

علاوه بر آیفون 8 اپل قرار است دو مدل دیگر یعنی آیفون 7s و 7s Plus  را هم منتشر کند که گاهی اوقات اخبار مرتبط با آن‌ها را هم می‌بینیم. اما iPhone 8 که اپل ادعا می‌کند نسل جدیدی از گوشی هوشمند است، بیش از همه و تا حدی بیش از اندازه مورد توجه قرار گرفته و به جرات می‌توان گفت از کنفرانس WWDC تا کنون هفته‌ای بدون اخبار و شایعات درباره آن در اپل مگ نگذشته است.

امروز نیز خبرگزاری 9to5Mac عکسی منتشر کرده که یکی از توسعه دهندگان اپل برایش ارسال کرده و نشان می‌دهد آیفون 7s که احتمالاً یک ماه دیگر عرضه شود ظاهری شیشه‌‌ای خواهد داشت و علاوه بر آن شارژ وایرلس هم در این مدل دیده می‌شود. البته پیش‌تر خبری منتشر کردیم که ممکن است شارژر آیفون 8 به جای کابل نوری وایرلس باشد اما حالا Sonny Dickson ادعا کرده که آیفون 7s و 7s پلاس هم شارژر وایرلس خواهد داشت.

 

مدل آینه‌ای آیفون 7s با شارژر وایرلس

ظاهر شیشه‌ای آیفون هم شایعه تازه ای نیست، گرچه ممکن است منظور از شیشه‌ای همان ظاهر آلومینیومی باشد. البته در رابطه با آیفون 8 بسیاری معتقدند که آیفون 8 ظاهر آینه‌ای خواهد داشت. حالا باید منتظر ماند و دید که آیفون 7s و 7s پلاس در طراحی بدنه تغییری خواهد داشت یا خیر؟

البته تعدادی از کارکنان شرکت Foxconn ادعا کردند که منظور از مدل آینه‌ای همان مدل آلومینیومی است اما خبری از شارژر وایرلس برای آیفون 7s و 7s پلاس نخواهد بود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.