پیش بینی عجیب در مورد سیستم شارژ در iPhone 2017

Ming-Chi Kuo در یادداشتی اخیر که در Bloomberg منتشر کرده، پیش بینی های عجیبی در مورد نسل های بعدی iPhone مطرح کرده است. ادعای او در مورد حذف Touch ID در iPhone 8 تا به حال واکنش های زیادی را در پی داشته اما جالب اینجاست که این مجموعه پیش بینی ها فقط محدود به iPhone 8 نمی شود.

Kuo در بخش هایی از یادداشت خود ادعا کرده iPhone 8 حسگر امنیتی اثر انگشت نخواهد داشت. او در ادامه این یادداشت مدعی شده که iPhone‌ 7s و iPhone‌ 7s Plus هر دو با بدنه هایی شیشه ای با فریم فلزی ساخته می‌شوند. این طراحی به این دلیل خواهد بود که iPhone‌ 7s و iPhone‌ 7s Plus بازدهی بهتری برای شارژ بی سیم داشته باشند. قابلیت شارژ بی سیم در iPhone های بعدی از استاندارد WPC بهره خواهند برد تا شارژ شدن آنها بهینه تر باشد.

همچنین Kuo ادعا می کند که شارژ بی سیم برای iPhone های نسل بعدی به عنوان یک گزینه انتخابی مطرح خواهد شد و لوازم جانبی آن به صورت جداگانه عرضه می‌شوند. قابلیت پیشفرض برای شارژ، همچنان یک شارژر سیم دار 5 واتی خواهد بود. علاوه بر اینکه سیستم شارژ بی‌سیم در iPhone‌ 8 با فناوری القایی درست خواهد شد و نه با سیستم شارژ بی سیم پیشرفته است.

در پیش بینی اخیر Kuo آمده است که iPhone 8 به درگاه ورودی USB-C مجهز خواهد شد. علاوه بر اینکه در جعبه این گوشی همچنان همان شارژر استاندارد 5 واتی را به همراه یک کابل تبدیل USB-A به Lightning خواهیم دید. این مسئله نشان دهنده این است که iPhone‌ 8 با دو پورت مجزا عرضه خواهد شد. Kuo مدعی شده که iPhone 8 دارای دو پورت USB-C و Lightning در کنار هم است. همچنین ادعای Kuo، پیش بینی مبنی بر استفاده iPhone‌ 8 از شارژر 10 واتی را رد می کند.

اپل از سال گذشته سعی داشته تا با حذف پورت‌های مهم، محصولاتش را به سمت فناوری های بی‌سیم پیش ببرد. حذف جک 3.5 میلی‌متری و عرضه AirPods نشانه‌هایی از این است که اپل قصد دارد تا فناوری بی‌سیم را گسترش دهد. همین مسئله باعث پیش‌بینی‌هایی در زمینه تولید iPhone بدون پورت و تعبیه AirPods به‌صورت پیشفرض iPhone‌ های نسل بعدی در سال 2020 می‌دهند. اما حالا با پیش‌بینی‌های Kuo به نظر می‌رسد که هدف اپل برای رسیدن به دنیای کاملاً بی‌سیم، زمان بیشتری نیاز داشته باشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.