تصاویر مفهومی از آیپد 10 (iPad X) منتشر شد

پس از شروع عرضه و فروش آیفون 10 با طراحی متفاوت، بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده‌اند که در آینده نزدیک تمامی محصولات اپل به سمت این زبان طراحی هدایت می‌شوند. با اپل مگ همراه باشید.

اپل در طراحی آیفون 10 (iPhone X)، تلفن هوشمند خود را با نمایشگر OLED، حاشیه‌های کاملاً نازک و دوربین TureDepth ساخته است. همین مسئله باعث شد تا بسیاری، حتی تحلیلگر معروف KGI در مورد آیپد های سال آینده و مشخصاً آیپد پروی 10.5 اینچ 2018 ادعاهایی را مبنی بر تغییر زبان طراحی تبلت های حرفه‌ای اپل مطرح کنند.

این شایعات تأکید می‌کردند که آیپد پرو 10.5 اینچ معرفی شده در سال 2018 مجهز به دوربین TrueDepth و نمایشگر OLED و طراحی بدون حاشیه خواهد شد.

این تحلیل‌ها به‌تازگی باعث شده تا یک هنرمند به نام  Martin Hajek تصاویری مفهومی از آیپد پروی سال آینده تولید کند. او ادعا می‌کند که این تصاویر متعلق به آیپد 10 (iPad X) است که با اندازه 12.5 اینچ تولید شده است.

در طراحی او، دوربین ترودپت، نمایشگر OLED بدون مرز و فرورفتگی (Notch) به‌طور واضح دیده می‌شود. علاوه بر این Hajek با توجه به ادعای مینگ چی کو مبنی بر طراحی مجدد قلم استایلوس Apple Pencil، تصاویری مفهومی از این قلم هوشمند نیز طراحی کرده است.

Apple Pencil طراحی شده از طرف او بدنه‌ای مشکی پیدا کرده که با سیاست اپل مبنی بر تولید محصولات جانبی به رنگ سفید، مطابق نیست.

تصاویر مفهومی آ‌یپد ایکس شاید از لحاظ بصری بسیار جالب باشند، اما هنوز هیچ ادعای قابل اعتمادی مبنی بر وجود یک آ‌یپد با پسوند ایکس به نشان از عدد رُمی 10 وجود ندارد. علاوه بر اینکه عرضه آ‌یپد با نمایشگر OLED و دوربین ترودپت به خودی خود در هاله‌ای از ابهام  و به‌عنوان یک شایعه از معروف‌ترین پیشگوی محصولات اپل شناخته می‌شود. با این حال باید منتظر بود و دید که تبلت بعدی اپل تا چه میزان با آ‌یپد ایکس شباهت دارد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.