هفتمین نسخه آزمایشی iOS 11 برای توسعه دهندگان منتشر شد

بعد از دو ماه از اولین باری که اپل آپدیت یازدهم سیستم عامل iOS را در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان معرفی کرد، امروز اپل هفتمین نسخه آزمایشی آن را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. ششمین نسخه بتای هفته پیش معرفی شد.

کسانی که به عنوان توسعه دهنده در سایت مربوطه ثبت نام کرده‌اند می توانند نسخه هفتم Beta iOS 11 را از مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود کنند.

در نسخه هفتم که امروز منتشر شد یک آیکون موسیقی جدید به قسمت Control Center اضافه شده است.

اپل امروز همراه با انتشار نسخه آزمایشی جدید، اعلامیه‌ای نیز درباره احتمال به وجود آمدن اشکال فنی حین نصب بتای 7 ، منتشر کرد. طبق این اعلامیه کسانی که بتای 5 یا 6 یا نسخه‌های بتای بالاتر iOS 11 را نصب کرده‌اند، ممکن است حین نصب بتای 7، پروسه نصب بدون دلیل و به طور ناگهانی متوقف شود. برای حل این مشکل کاربر باید بهSetting>General>iPhone Storage برود و نسخه‌های قبلی را پاک کند و بتای 7 را دوباره نصب کند.

در iOS 11 دیزاین بعضی قسمت‌ها از جمله Control Center و Lock Screen کمی تغییر کرده است. ویژگی «لطفاً حین رانندگی مزاحم نشوید» هم به سیستم عامل اضافه شده تا رانندگان حین رانندگی فقط روی کارشان تمرکز کنند. بعضی قسمت‌های دیگر سیستم‌عامل از جمله Siri ، Photos و اپ Camera هم کم و بیش دستخوش تغییرات و اصلاحاتی شده‌اند.

نسخه نهایی iOS 11 به احتمال زیاد اول سپتامبر (اواسط شهریور) همزمان با رونمایی از آیفون 8 به بازار عرضه می‌شود. با توجه به اینکه زمان زیادی تا انتشار نسخه نهایی باقی نمانده است این روزها باید آخرین روزهای تست نسخه‌های آزمایشی iOS 11 باشد و همه منتظرند تا ماحصل طلایی نسخه‌های آزمایشی آپدیت یازدهم سیستم‌عامل iOS اپل همین روزها به بازار بیاید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.