اپل Emoji هایی جدید برای iOS و macOS را به نمایش گذاشت

دیروز روز جهانی Emoji ها بود و تیم کوک در حساب توییتر خود با انتشار تصویری متحرک از Emoji های جدید اپل این روز را جشن گرفت. Emoji‌های منتشرشده برای سیستم‌عامل‌های iOS ، macOS و WatchOS ساخته‌ شده که در آینده‌ای نزدیک و تا پایان 2017 آماده عرضه خواهد بود. همچنین این Emoji‌ها با استاندارد جدید Unicode 10 که مخصوص اپل است ساخته‌ شده‌اند و شامل کاراکترهای جدید از افسانه‌ها و داستان‌های مختلف و مشاهیر می‌شوند.

اپل در ساختار کاراکتر ایموجی های جدید دقت زیادی کرده تا تمام اقشار، نژادها و مذاهب را در آن جای دهد تا بیان مطالب در پیام‌رسان‌ها و متن‌های غیر رسمی بهتر از قبل شوند و کاربران بتوانند احساسات خود را از طریق متن القا کنند.  از جمله ایموجی های جدید می‌توان به یک زن با روسری، یک مادر به همراه کودک، یک مرد ریش‌دار، مردی در حال تمرکز، ساندویچ، نارگیل، دایناسور، زامبی و… اشاره کرد.

اپل هنوز تاریخ دقیق انتشار این مجموعه Emoji ها را اعلام نکرده است. اما به‌ احتمال خیلی زیاد Emoji‌های جدید تا زمان عرضه رسمی iOS 11  قابل‌استفاده خواهند بود.

Emoji مجموعه‌ای از شکلک‌ها، تصاویر مفهومی و صورتک‌هایی هستند که در پیام‌های متنی برای ابراز احساسات به کار می‌روند. پیام‌های متنی معمولاً قادر به بیان احساسات نیستند به همین دلیل استفاده از Emoji می‌تواند به ابراز احساسات به‌صورت مجازی کمک زیادی کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.