صدای جدید شارژ باتری در iOS 11 نشانه ای جدید از ویژگی های پنهان iPhone 8

اخیرا یک صدای جدید متفاوت برای شارژ باتری در iOS 11 کشف شده که به شایعات در مورد شارژ بدون سیم در iPhone 8 بیش از پیش دامن می زند.

از زمان معرفی iOS 11 در WWDC 2017 نزدیک به یک ماه می گذرد. در این مدت نسخه بتای آن در دست توسعه دهندگان قرار گرفته بود و تنها چند روز است که اولین نسخه بتای عمومی آن نیز برای تمام کاربران عرضه شده است. در این میان تعداد زیادی از قابلیت های iOS 11 تا به امروز معلوم شده است؛ اما برای دانستن تمام قابلیت های آن باید تا پاییز و عرضه نسخه عمومی نهایی آن منتشر ماند. از طرفی هنوز شایعات پیرامون iPhone 8 ادامه دارد و هر از گاهی خبر های تایید نشده ای از گوشه و کنار خبرگزاری ها و افشا کننده های فعال در شبکه های اجتماعی منتشر می شود.

اخیرا یک فایل صوتی با نام engage_power.caf در iOS 11 کشف شده که با فایل صوتی همیشگی شارژ باتری تفاوت دارد. تا پیش از این، فایل connect_power.caf در لحظه  شارژ باتری و اتصال کابل Lightning در iOS پخش می شد. در این میان آنچه که توجه بسیاری را به خود جلب کرده این است که هر دو فایل ذکر شده در iOS 11 موجود هستند و فایل جدید جایگزین فایل قبلی نشده است.

همین مسئله باعث شده تا شایعات در مورد قابلیت شارژ بی سیم در iPhone 8 بیشتر از گذشته قوت بگیرند. از آن جایی که فایل جدید در iOS 11 نصب شده در iPhone 7 مخفی باقی مانده به نظر می رسد که اپل قصد داشته باشد تا آن را برای لحظه شارژ بی سیم در گوشی هوشمند جدید خود به کار بگیرد.

بدون شک اپل در حال کار بر روی سیستم شارژ بی سیم و اِعمال آن در تلفن های هوشمند نسل آینده خود است؛ در حالی که این قابلیت در Apple Watch نیز تعبیه شده بود. اما در مورد اینکه آیا iPhone 8 اولین تلفن هوشمند اپل با قابلیت شارژ بی سیم خواهد بود یا خیر هنوز جای شک و تردید وجود دارد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.