اپلیکیشن Files به iOS 11 اضافه شد

اپل در iOS 11 ، نسخه جدید اپلیکیشن Files را اضافه کرده است. با وجود این اپلیکیشن مدیریت، ویرایش و اشتراک گذاری داده‌ها راحت تر انجام می‌شود. برای بررسی دقیق‌تر جزئیات این اپلیکیشن با اپل مگ همراه باشید.

همان‌طور که قبلاً گفتیم در حال حاضر نسخه آزمایشی iOS 11 منتشر شده است و به راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید. قبل از دانلود نسخه بتا این نکته را در نظر داشته باشید که بهتر است نسخه‌های بتا را روی گوشی‌های دست دوم امتحان کنید. البته نسخه‌های غیر اولیه بتا که به طور عمومی منتشر می‌شوند قابل اعتمادتر از نسخه‌های بتای توسعه دهندگان هستند و ریسک آنها پایین تر است. با این حال احتیاط حکم می‌کند نسخه‌های بتا را روی گوشی‌های دست دوم و قدیمی‌تر خود امتحان کنید.

اپلیکیشن Files به iOS 11 اضافه شد

در واقع برنامه Files نسخه iOS11، جایگزین اپلیکیشن iCloud نسخه‌های قبلی است. البته در این برنامه تغییراتی نیز داده شده و کار با فایل‌ها روی آیفون و آیپد را راحت‌تر از قبل کرده است.

در قسمت پایین اپلیکیشن Files دو گزینه به نام Browse و Recent وجود دارد. همان‌طور که در تصویر هم می‌بینید، در گزینه Browse  شما می‌توانید به راحتی فایل‌های خود را که در iCloud یا بر روی گوشی ذخیره شده‌اند، یا در گزینه Recently Deleted یاFavorites هستند، پیدا کنید.

در هنگام استفاده از Browse همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه ویرایش فایل‌های خود را ویرایش نیز کنید.

گزینه Recents  هم یک گزینه کاربردی دیگر است که در آن می‌توانید آخرین برنامه‌هایی را که در حال کار با آن بوده‌اید، به راحتی پیدا کنید. در این قسمت هم می‌توانید با کلیک طولانی بر روی این گزینه به قسمت ویرایش آن بروید و یا فایل‌های دلخواه خود را Tag کنید یا به اشتراک بگذارید.

با استفاده از این برنامه وقتی فایل‌هایی مانند PDF یا عکس‌های خود را باز می‌کنید می‌توانید به راحتی آنها را به اشتراک بگذارید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.