Apple Pay Cash در بروزرسانی عمومی iOS 11.2 وجود دارد

اپل قصد دارد قابلیت پی‌ کش را در iOS 11.2 و watchOS 4.2 معرفی کند، این قابلیت از امروز به صورت عمومی در نسخه‌های بتای این سیستم‌عامل‌ها در ایالات متحده قابل استفاده است. اپل پی کش در بتای عمومی قرار داده شده است و از امروز صبح برای آزمایش کنندگان بتای عمومی قابل استفاده است. برخی از توسعه‌دهندگان که iOS 11.2 را نصب کرده‌اند، امروز صبح اپل پی کش را به عنوان یک گزینه در برنامه مسیج دیده‌اند.

از زمان ورود به ماه اکتبر، کارمندان اپل در حال تست این قابلیت در نسخه‌ای خاص از iOS 11.1 بوده‌اند که به دستگاه طبق گواهینامه‌ای اجازه می‌داد این قابلیت را اجرا کند. این آزمایش در ابتدا برای کارمندان شرکت ، و بعد از آن برای کارمندان فروشگاه‌ها نیز قرار داده شده بود. اپل پی کش خودش را به نسخه ۱۱.۱ iOS‌ نرساند اما ظاهرا قرار است در بروزرسانی ۱۱.۲ iOS آن را ببینیم.

اپل پی کش از طریق برنامه مسیج کار می‌کند و برای انتقال وجه شخص-به-شخص طراحی شده است. این قابلیت به عنوان اپ اختصاصی و داخلی آی‌مسیج در اپ مسیج قرار داده شده است، که از طریق آن می‌توان وجوه را با آی‌مسیج انتقال داد. گرچه بیشترین پوشش اپل پی کش روی آیفون تمرکز داشته است، اما همچنان می‌توان پول را از طریق اپل واچ نیز ارسال کرد.

Apple Pay Cash در بروزرسانی عمومی iOS 11.2 وجود دارد

پول را می‌توان از طریق کارت اعتباری متصل شده ارسال کرد، در حالی که پول دریافت شده را می‌توان از طریق اپل پی کش و کیف پولی که برای خرید و همچنین ارسال به حساب بانکی قرار داده شده استفاده کرد. ارسال پول از طریق اپل پی کش شامل ۳ درصد مالیات شده، در حالی که ارسال پول از طریق کارت اعتباری رایگان است.

Apple Pay Cash در بروزرسانی عمومی iOS 11.2 وجود دارد

اپل پی کش با همکاری شرکت گرین دات (شرکتی که کارت‌های اعتباری مستر و ویزا را در ایالات متحده صادر می‌کند) قابل استفاده شده است. به منظور استفاده از این قابلیت هر دو طرف تراکنش باید آن را داشته و فعال کرده باشند. پول را می‌توان فقط از طریق پیام‌های یک به یک ارسال کرد، و از آن نمی‌توان در مکالمات گروهی استفاده کرد.

اپل پی کش همچنین بر روی watchOS 4.2 وجود داشته که اجازه می‌دهد تا کاربران از روی مچ و از طریق اپ مسیج خود برای دیگران پول ارسال کنند.

Apple Pay Cash در بروزرسانی عمومی iOS 11.2 وجود دارد

کاربران برای استفاده از این قابلیت باید به سیستم عامل iOS 11.2 بتا مجهز شده باشند. و حداقل مبلغ ۱۰دلار در حساب اپل پی کش خود داشته باشند، سیستم احراز هویت ۲ مرحله‌ای نیز باید روشن شده باشد، و برای این کار باید آیفون ۶ یا بالاتر داشته باشید. اپل پی کش در حال حاضر منحصر به محدوده ایالات متحده است.

اپل برای اولین بار اپل پی شخص به شخص را همراه با iOS 11  به عنوان یکی از قابلیت‌های آن در مراسم جهانی توسعه دهندگانش در ماه ژوئن معرفی کرد. اما این قابلیت در هیچ یک از نسخه‌های بتای iOS 11 و تا اتمام زمان آزمایش آنها قابل استفاده نشده بود. اپل قول داده بود آن را در آینده فعال کند که الان این مهم محقق شده است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.