قابلیت لایو دونفره در اینستاگرام

یکی از پرمخاطب ترین و جذاب‌ترین قابلیت‌های اینستاگرام امکان ارسال ویدئو لایو است. Periscope و Meerkat اولین شبکه‌های اجتماعی بودند که از این قابلیت پشتیبانی کردند و بعد از آن YouTube و Facebook این امکان را برای کاربرانشان فراهم آوردند، اما با معرفی قابلیت لایو روی اینستاگرام این برنامه جنبه عمومی‌تر و سرگرم‌کننده‌تری به خودش گرفت. حالا اینستاگرام اعلام کرده که در حال بررسی و آزمایش قابلیت لایو دونفره است.

امکان لایو دونفره تنها برای تعداد محدودی از افراد که به طور تصادفی از میان کاربران انتخاب می‌شوند فعال خواهد شد و احتمالاً تا چندین ماه به همین صورت باقی می‌ماند. اگر قابلیت لایو دونفره برای همه امکان پذیر باشد به راحتی می‌توانید با دوستانتان ویدئو لایو مشترک داشته باشید و یا به بحث و گفتگو بپردازید که قطعاً جذاب‌تر از زمانی است که یک نفر در حالت لایو کامت‌ها را می‌خواند و جواب می‌دهد. اما برای لایو دونفره یک محدودیت تعیین‌ شده و آن هم زمان آن است. شما تنها می‌توانید 60 دقیقه با کسی لایو مشترک داشته باشید.

اگر آن قدر خوش‌شانس بودید که در انتخاب‌های تصادفی اینستاگرام قرار گرفتید تنها کافی است آیکون شبیه به آدم که سمت راست قرار دارد را کلیک و بعد فرد موردنظر را انتخاب کنید تا پیام دعوت شما برایش ارسال شود.

به نظر می‌رسد این روزها اینستاگرام در حال خانه‌تکانی تابستانی باشد چون قابلیت دیگری که قرار است فعال شود امکان به اشتراک‌گذاری پست‌ها برای دسته‌ای از افراد است که خودتان می‌خواهید. همچنین دیروز اپل صفحه رسمی‌اش را در اینستاگرام راه‌اندازی کرد که بسیار خبرساز بود و در کمتر از 20 ساعت 300 هزار نفر فالوور داشت.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.