قابلیت دنبال کردن نظرات در نسخه جدید اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام در روزهای آتی قابلیتی را فعال می‌کند که دنبال کردن نظرات پایین عکس‌ها راحت‌تر شود.

اینستاگرام که در حال حاضر از زیر مجموعه‌های شرکت فیس بوک است،  می‌خواهد در به‌روزرسانی جدیدش روش پاسخ دادن به کامنت‌ها و دسته‌بندی آن‌ها را مانند شبکه اجتماعی فیس بوک قرار دهد.

امکان ارسال نظر  و دریافت آن از جذابیت‌های ویژه اینستاگرام است که به محبوبیت آن اضافه کرده است. در ماه ژوئن سال گذشته اینستا‌گرام قابلیت لایک کامنت‌ها را برای کاربرانش اضافه کرد و حالا قرار است کامنت‌ها منظم‌تر و بهتر نشان داده شود. حالا شما برای دنبال کردن نظرات دیگران کافی است کامنت اصلی را پیدا کنید و درست مثل فیس بوک باقی نظرات را در قالب Reply یا پاسخ دنبال کنید.

اینستا‌گرام در روزهای اخیر خبرسازتر از همیشه بوده، این شبکه مجازی هفته گذشته قابلیت لایو دونفره را معرفی کرد که به کاربرانش این امکان را می‌دهد که با هر کدام از دوستانشان در مکان‌های متفاوت ویدئو لایو بگذارند که البته تنها برای تعداد محدودی از کاربران فعال خواهد شد. اما دسته‌بندی جدید کامنت‌ها در نسخه 24 آپدیت اینستاگر‌ام تا چند روز دیگر برای همه کاربران فعال خواهد بود.

هفته گذشته نیز عضویت اپل در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبرساز شد و تنها در چند ساعت اینستاگرا‌م اپل هزاران فالوور جذب کرد، صفحه رسمی اپل در اینستاگرام‌ تنها برای به اشتراک گذاری تصاویر آیفون است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.