اولین تصاویر از آمفی‌تئاتر استیو جابز در اپل پارک

کنفرانس دوازدهم سپتامبر نه‌تنها زمانی برای معرفی محصولات جدید اپل؛ بلکه فرصتی مناسب برای رونمایی از مقر جدید Apple؛ یعنی اپل پارک در کوپرتینو نیز خواهد بود. با اپل مگ همراه باشید.

از هفته گذشته شایعات درباره محل برگزاری کنفرانس 12 سپتامبر در سالن آمفی‌تئاتر استیو جابز سروصدای زیادی به پا کرد. این شایعات ادعا می‌کردند که در صورت عدم موفقیت اپل برای تکمیل و بهره‌برداری از آمفی‌تئاتر استیو جابز در اپل پارک تا ضرب العجل 12 سپتامبر؛ اپل چاره‌ای جز معرفی آیفون‌های جدید در سالن Bill Graham Civic واقع در سان‌فرانسیسکو نخواهد داشت.

تصاویر داخلی از آمفی‌تئاتر استیو جابز در اپل پارک

با این‌ حال مجله برزیلی macmagazine دیشب تصاویری از داخل سالن استیو جابز را در صفحه کاربری اینستاگرامش منتشر کرد که نشان از تلاش اپل برای تکمیل این پروژه دارد. تصاویر منتشر شده، کارگران را در سالن استیو جابز نشان می‌دهند که در حال کار برای تکمیل پروژه هستند.

تصاویر داخلی از آمفی‌تئاتر استیو جابز در اپل پارک

تصاویر نشان داد شده خبر از تکمیل فرایند نصب صندلی‌های سالن 1000 نفره استیو جابز دارند.  اما با این حال هنوز بسیاری از جزئیات مختلف سالن نیاز به زمان و انرژی بیشتری برای تکمیل دارد. تمام صندلی‌های نشان داده شده در تصاویر با یک کاور پلاستیکی پوشیده شده‌اند و هنوز ظاهر صندلی‌ها در تصاویر معلوم نیست.

تصاویر داخلی از آمفی‌تئاتر استیو جابز در اپل پارک

هر پنج تصویر منتشر شده نشان می‌دهد که اپل در معماری داخلی این مجموعه بیشتر از چوب‌های با رنگ روشن استفاده کرده و طراحی این سالن به‌صورت تئاتری با لابی‌های دوطبقه است که تا پیش از این در مکان‌های مختلف ساخت اپل؛ نظیر فروشگاه‌های فیزیکی اپل استور نیز دیده شده است.

تصاویر داخلی از آمفی‌تئاتر استیو جابز در اپل پارک

علاوه بر این؛ اپل قرار است از منابع انرژی تجدیدپذیر و به‌خصوص سلول‌های خورشیدی برای تأمین برق اپل پارک استفاده کند. با این‌ حال هنوز معلوم نیست که آیا اپل می‌تواند تا فرارسیدن ضرب العجل دوازدهم سیستم برق‌رسانی از طریق انرژی خورشید در آمفی‌تئاتر استیو جابز را کامل کند و یا مجبور به استفاده از سیستم دیگری برای تأمین انرژی این سالن در روز دوازدهم خواهد شد.

تصاویر داخلی از آمفی‌تئاتر استیو جابز در اپل پارک

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.