افزایش حجم ذخیره‌ای آیفون با ایده هوشمندانه iKlips

یکی از مشکلات عمده کاربران آیفون انتقال و ذخیره داده‌ها است که با توجه به افزایش کیفیت تصاویر و ویدئوها این مشکل شدت پیدا کرده، اما iKlips حافظه جانبی است که این مشکل را برطرف کرده است.

حتماً تا به حال برایتان پیش آمده که ویدئویی بلند و 4K با آیفون گرفته باشید اما در انتقال آن به دوستانتان و یا کامپیوترتان به مشکل برخورده باشید. هرچند انتقال داده‌هایی با حجم بالا در آیفون امکان پذیر است اما حین انتقال ویدئویی 20 دقیقه‌ای با کیفت 4K زمان لازم برای خواندن یک رمان را خواهید داشت!

iKlips یک ایده خلاقانه و کاربردی از شرکت Adam Elements است که ذخیره و انتقال داده‌ها را برای کاربران آیفون آسان کرده است. یک قطعه با ابعاد فلش مموری که دو درگاه Lightening و USB3.0 دارد و از یک سمت به آیفون و از طرف دیگر به کامپیوتر متصل می‌شود. با iKlips کاربران قادر خواهند بود فایل‌ها را در جایی غیر از دستگاه آیفون ذخیره کنند و به اشتراک بگذارند. سرعت انتقال داده در سمت Lightening 28 مگابایت در ثانیه و از سمت USB 140 مگابایت است. قابلیت دیگری که شرکت Adam Elements برای حافظه جانبی iklips در نظر گرفته قابلیت ذخیره هم‌زمان با ثبت ویدئو یا عکس است.

با iKlips می‌توانید به راحتی فایل‌های سنگین را در چند ثانیه ذخیره کنید و به دستگاه دیگری انتقال دهید.

این وسیله کاربردی، زیبا و راحت را می‌توانید از وب‌سایت Apple.ir به صورت آنلاین خریداری و همچنین اطلاعات تخصصی آن را مطالعه کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.