سوئیچ سریع بین لوازم جانبی متصل به iOS 11 در کنترل سنتر

کنترل سنتر در iOS 11 دارای بخش‌های پیشفرض غیر قابل تعویض و همچنین بخش‌های قابل سفارشی کردن است. یکی از ماژول‌های پیشفرض و غیر قابل تعویض کنترل دستگاه‌های صوتی است که نمای عمومی آن باعث می‌شود نتوان آن را به‌راحتی ببینید.

  1. برای باز کردن کنترل سنتر از پایین صفحه به بالا سوایپ کنید.
  2. در قسمت نشانگر اطلاعات پخش موسیقی در کنترل سنتر فشار دهید (تاچ 3 بعدی آیفون) یا انگشت خود را نگه دارید (آیپد). با این کار آهنگی که در حال پخش است نشان داده خواهد شد. اگر تنها روی آن تپ کنید برنامه‌ای که در حال پخش است را باز می‌کند.
  3. در کنترل سنتر در صفحه جدیدی که باز شده روی آیکون AirPlay در بالا سمت راست تپ کنید. آن علامتی شبیه یک مثلث با دایره‌هایی دور آن است.
  4. دستگاهی که دوست دارید صدا از آن پخش شود را انتخاب کنید.

این نمای باز شده همچنین دارای نشانگر میزان صدا، عقب و جلوبر موسیقی، و عکسی از محتوای در حال پخش است که در صورت تپ روی آن شما را به برنامه مربوطه خواهد برد.

کنترل صدا در کنترل سنتر

راحت یا سخت؟

مشخصا اگر اپل دکمه تعیین خروجی‌های صدا را در داخل کنترل سنتر قرار می‌داد خیلی بهتر بود. همچنین اگر به عنوان دکمه‌، قابل اضافه کردن هم بود جالب می‌شد، از آنجایی که خیلی از کاربران خبر ندارند که فشار محکم روی صفحه شامل کار دکمه اختصاصی خواهد شد.

این را هم در ذهن داشته باشید که بسیاری از برنامه‌هایی که دارای قابلیت پخش صدا هستند آیکون ایرپلی را در داخل برنامه خود گنجانده‌اند که زمان بیشتری را برای انجام دادن خواهد طلبید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.