چگونه کنسول‌های بازی را به صفحه نمایش iMac وصل کنیم

در اینکه صفحه نمایشگر  iMac صفحه نمایش فوق العاده‌ای است، شکی نیست اما امکان دریافت داده‌های ورودی از طریق اتصال به منابع خارجی مانند کنسول‌های بازی در آن تعریف نشده است. با این حال راهی هست که از طریق آن می‌توان کنسول‌های بازی مانند Nintendo Switch و PS4 را به صفحه نمایش iMac وصل کرد. با استفاده از Elgato Game Capture HD60 S می‌توان خروجی ویدئوی دستگاه بازی را به سادگی به صفحه نمایش iMac هدایت کرد.

این دستگاه با توجه به سرعتی که در انتقال تصویر دارد، بهترین راه حل برای انتقال تصویر Nintendo Switch به صفحه نمایش full HD  آی مک است. البته با توجه به قیمت 150 دلاری آن، نمی‌توان گفت که Elgato Game Capture HD60 S یک گزینه عالی برای اتصال مدیا به iMac است اما در حال حاضر بهترین گزینه محسوب می‌شود.

Elgato Game Capture HD60 از طریق USB 3.0 به iMac وصل می‌شود. کابل HDMI دستگاه بازی نینتندو سوییچ نیز به پورت ورودی HDMI دستگاه HD60 S وصل می‌شود. در نسل قبلی دستگاه‌های انتقال تصویر بازی  Game Capture Devices ) HD60) ما با مشکل تاخیر تصویر روبرو بودیم اما در HD60 S این مشکل حل شده و تصاویر تقریباً بدون هیچ تاخیری منتقل می‌شوند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.