عرضه هوم پاد تا سال آینده به تعویق افتاد

بر اساس گزارش‌های اخیر، اپل در تولید انبوه و عرضه اسپیکر هوشمند خود با عنوان هوم پاد دچار مشکل شده است. با اپل مگ همراه باشید.

اپل در بیانیه‌ای جدید اعلام کرده که این شرکت به زمان بیشتری برای کار روی هوم پاد نیاز دارد. بر همین اساس اپل اعلام کرده که: «ما نمی‌توانیم برای دیدن تجربه استفاده مردم از هوم پاد منتظر باقی بمانیم»

اسپیکر هوشمند اپل با عنوان هوم پاد در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC 2017) معرفی شده بود. اپل در زمان عرضه این اسپیکر هوشمند اعلام کرده بود که این محصول هم‌زمان با عرضه آی مک پرو در ماه دسامبر با برچسب قیمت 349 دلار برای عموم مردم آماده خواهد شد.

هوم پاد در زمان معرفی به عنوان رقیبی سر سخت برای اسپیکرهای هوشمند دیگر نظیر Sonos ، Echo و Google Home معرفی شد که با اتصال به HomeKit و iCloud کاربر می‌تواند تجهیزات هوشمند سازی خانه را از طریق فرمان‌های صوتی کنترل کند.

علاوه بر اینکه اپل اعلام کرده بود هوم‌پاد قدرت پخش موسیقی بسیار مناسبی دارد و این محصول برای گوش کردن به موسیقی در محیط‌های مختلف بسیار مناسب است.

پیش از زمان معرفی هوم پاد در تیر ماه امسال (ژوئن 2017) فیل شیلر، نایب رئیس بخش بازاریابی جهانی اپل در مصاحبه‌ای که بلومبرگ داشت اعلام کرده بود که از همین الان در حال استفاده از هوم‌پاد در خانه خود است و در عین حال برخی دیگر از مدیران ارشد اپل نیز از این اسپیکر هوشمند در خانه خود استفاده می‌کنند.

با این حال اپل روز گذشته اعلام کرده که عرضه هوم‌پاد به ماه‌های ابتدایی سال 2018 موکول شده است و این شرکت نتوانسته موانع بر سر راه تولید انبوه این محصول را برطرف کند. عواملی نظیر عرضه آیفون 10 و چالش‌های مختلف بر سر تأمین قطعات آن، یکی از مهم‌ترین دلایل عدم توجه به هوم پاد و در نهایت تأخیر در تولید انبوه این محصول به‌حساب میاید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.