فریم‌ور اسپیکر هوشمند هوم پاد منتشر شد

روز گذشته اپل فریم‌ور اسپیکر هوشمند خود؛ هوم پاد را منتشر کرد. این محصول  قرار است در ماه دسامبر  به‌طور رسمی به بازار عرضه شود و حالا نرم‌افزارهای اساسی آن در اختیار توسعه‌ دهندگان قرار گرفته است. 

در این میان یکی از توسعه‌ دهندگان به نام Steve Troughton-Smith فریم‌ور منتشر شده را زیر ذره‌بین قرار داده و لایه‌های زیرین کدهای آن را به‌ صورت عمومی به اشتراک گذاشته است.

او با بررسی نام‌های موجود در این فریم‌ور و دریافت نام AudioAccessory1,1، متوجه شد که فریم‌ور هوم پاد بر اساس iOS نوشته‌ شده است و به قول او هوم پاد یک آیفون بدون صفحه‌ نمایش خواهد بود که به یک نرم‌افزار به نام SoundBoard برای ارتباط میان نرم‌افزار و سخت‌افزار وابسته است.

Troughton-Smith در ادامه گفت که اپلیکیشن HomePod و فریم‌ور آن در حال حاضر برای سازگاری با اپلیکیشن‌های شخص ثالث توسعه پیدا نکرده‌اند. علاوه بر این فریم‌ور فاش شده نشان می‌دهد که دستگاه قابلیت اتصال لوازم جانبی مختلفی از جمله صفحه‌نمایش LED و گیرنده و پخش‌کننده‌های صوتی دیگر را نیز دارد.

این در حالی است که صفحه‌ نمایش LED به‌ احتمال‌ زیاد برای نمایش گرافیکی اکولایزر و آیکون‌ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. همچنین از دیگر قابلیت‌های فیزیکی که می‌توان از طریق فریم‌ور به وجود آن‌ها پی برد دو دکمه متفاوت در قسمت بالایی دستگاه است که در کنار صفحه‌ نمایش LED قرار خواهند گرفت.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.