با اپلیکیشن Groovebox آیفون خود را به یک دستگاه آهنگسازی فوق‌العاده تبدیل کنید

اگر می خواهید خودتان را با اپلیکیشن‌های گوشی سرگرم کنید اپلیکیشنی بهتر از Groovebox پیدا نمی‌کنید. با این اپ شما می‌توانید تنها با ورود به برنامه به سادگی موزیک خودتان را بسازید. Novation، سازنده برنامه Groovebox قبلاً نیز اپلیکیشن‌های دیگری مثل: Launchpad و Blocs Waves را برای آهنگسازی با iOS   تولید کرده است. برنامه Groovebox نیز مانند دو اپ قبلی برای ساختن لوپ‌های کوچک و وصل کردن آنها به هم برای تولید یک آهنگ استفاده می‌شود.

تفاوت این برنامه‌ها این است که با Groovebox شما می‌توانید ضرب آهنگ و ملودی و ریتم خودتان را بسازید. ولی در Launchpad تنها می‌توانید تنظیمات را تغییر دهید و Blocs Wave نیز بیشتر برای سمپل سازی و ریز ریز کردن و جدا کردن لوپ‌های آهنگ و ترکیب آنها با سمپل‌های از پیش ساخته شده استفاده می‌شود.

شما وقتی برنامه Groovebox را باز می‌کنید با سه گزینه Bass Synth ، Poly Synth و Drams روبرو می‌شوید. شما می‌توانید با خرید درون برنامه‌ای گزینه‌های قابل استفاده برنامه را بیشتر نیز کنید. البته شروع برنامه رایگان است و فقط کافی است برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید.

در هر گزینه چند صدای پیش فرض به همراه لوپ‌ها و ملودی‌های پیش ساخته قرار داده شده است. می‌توانید برای شروع یکی از این ملودی‌های پیش ساخته را انتخاب کنید و از آن اصوات جدید تولید کنید. حتی می‌توانید الگوی ملودی پیش فرض را پاک کنید و تنها با کلیک دکمه «ضبط» و با استفاده از صفحه کلید روی صفحه نمایشگر ملودی خودتان را بسازید.

حتی می‌توانید ملودی خودتان را بسازید و از صداهای پیش فرض مختلف در آن استفاده کنید. ترکیب این صداها و الگوهای ملودی بسیار ساده و در عین حال هیجان انگیز است.

این اپ را می‌توانید به صورت رایگان برای آیفون و آیپد  از اپ استور دانلود کنید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

یک دیدگاه

  1. خیلی ممنون

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.