گوگل درصدد رقابت با AirPod

احتمال دارد گوگل به‌زودی از هدفون هوشمندش رونمایی کند. این احتمال از داده‌های کد نسخه بتا اپلیکیشن گوگل به‌دست‌ آمده است.

به گزارش 9to5Mac، توسعه‌دهندگان و برنامه نویسان از میان کدهای نسخه بتا اپلیکیشن Google اطلاعاتی در رابطه با Bisto کسب کردند که احتمال می‌رود نام هدفون هوشمندی باشد که گوگل به‌زودی عرضه خواهد کرد. در میان کدها نوشته‌ شده است که «هدفون شما به گوگل اسیست تجهیز شده است، از آن سؤال کنید و کارهای مختلف را درخواست کنید. این گوگل اختصاصی و شخصی شماست و همیشه آماده خدمت رسانی است.»

اما سؤال اصلی این است که اگر گو‌گل هدفون هوشمندش را عرضه کند آیا می‌تواند با ایرپاد رقابت کند؟ ایرپاد در حال حاضر حرفه‌ای‌ترین و بهترین هدفون هوشمند در دنیاست که اپل آن را به Siri مجهز ساخته است. اگر شما ایرپاد داشته باشید برای دسترسی به Siri نیازی به آیفون ندارید و با یک ضربه روی هدفون Siri فعال خواهد شد.

با احتساب این موضوع که دستیار هوشمند گو‌گل نیز در نوع خود یکی از موفق‌ترین دستیار هوشمندهای دنیاست، در صورتی که گو‌گل بخواهد هدفون هوشمند تولید کند بعید به نظر نمی‌رسد که رقیب سرسختی برای AirPods باشد.

اما Bisto تنها محصولی نیست که پیش‌بینی‌ شده توسط این شرکت عرضه خواهد شد. پیش‌تر نیز اخباری منتشر شد که گو‌گل در حال ساخت تلفن هوشمند pixel است و اگر باقی شایعات هم صحت داشته باشد شاید گو‌گل در کنفرانسی که در پاییز ماه برگزار می‌کند از اسپیکر هوشمندش هم رونمایی کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.