PodPocket ؛ فکری هوشمندانه برای گم نشدن AirPods

کیس سیلیکونی جدید راهی مطمئن برای محافظت از AirPods با طراحی هوشمندانه است.

زمانی خرید AirPods جدید اپل، زمان شروع نگرانی گم نکردن این هدفون با ارزش است که ممکن است هر آن اتفاق بیافتد. این نگرانی اما باید یک جا برای همیشه تمام شود. راهی جدید برای اینکه این اتفاق دلخراش رخ ندهد استفاده از کیس جدید PodPocket است. این لباس ایرپاد شماست. پادپاکت محصولی است که با استفاده از گیره‌ای که دارد باعث جلوگیری از گم کردن ایرپادهای اپل خواهند شد.

این یک لوازم جانبی معمولی نیست که به‌راحتی بتوان از آن گذشت. اگر از این کیس جدید استفاده کنید متوجه می‌شوید که در طراحی آن، تمرکز اصلی صرف راحتی و کاربردی بودن آن شده است. کیفیت و دقت ساخت این محصول بسیار بالاست و هنگام استفاده متوجه استحکام آن در دور دستگاه خود خواهید شد. علاوه بر این محفظه‌ای که در پایین این کیس قرار داده شده است به شما کمک می‌کند ایرپاد را به‌راحتی شارژ کنید.

پادپاکت پادپاکت پادپاکت
پادپاکت پادپاکت پادپاکت

یک PodPocket ایرپاد شما را امن نگاه خواهد داشت

 

زمانی که پول خود را برای خرید یک محصول High-Tech می‌دهید بدتان نمی‌آید تا برای محافظت از آن در مقابل خرابی یا گم شدن هم این کار را انجام بدهید. به‌خصوص اینکه این محصولی است که به‌راحتی می‌تواند از گوش شما یا از کیس اصلی خودش خارج شود.

ایرپادها هم اصلا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در صورت حواس پرتی به راحتی گم شوند و گم کردن آنها می‌تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. پس اگر شما هم قصد خرید یکی از ایرپادهای اپل را دارید یا قبلا این کار را کرده‌اید بد نیست تا برای استفاده روتین از آنها، کیس محافظ پادپاکت را در ذهن داشته باشید.

پادپاکت می‌تواند خانه دوست داشتنی ایرپادهای شما باشد. قیمت این محصول 19.95 دلار بوده و در رنگ‌های متفاوت عرضه شده است. پادپاکت  به نظر محصولی ارزشمند می‌رسد و می‌تواند شما را از خطر بزرگی دور کند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.