معرفی بازی های برتر هفته

یکی از مهم ترین ایده های موفقی که استیو جابز برای iPhone داشت، ارائه بازی های مختلف و جذاب برای این تلفن هوشمند بود. این ایده باعث شد تا iPhone و بعدها iPad علاوه بر یک ابزار ارتباطی، یک وسیله کاملا مناسب برای سرگرمی نیز باشد.

نزدیک به 10 سال از تولید اولین iPhone می گذرد و حالا بازی های بسیاری برای آن ساخته شده است.  App Store پر شده از اپلیکیشن ها و بازی های گوناگون که بعضی اوقات شاید انتخاب آنها برای ما دشوار باشد. هرچند که اکثر مواردی که در App Store قابل نصب هستند توسط Apple بررسی و تایید می شود، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است. در این مطلب سعی داریم تا تعدادی از بازی های جدید را به شما معرفی کنیم. با برترین های این هفته از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

 

simon’s Cat – Crunch Time

یک بازی ماجراجویانه، ساده و اعتیادآور، با فضای رنگارنگ و سرگرم‌کننده.

بازی سرگرم‌کننده جورچین سه‌تایی، ماجراجویی‌های Simone و سه گربه دیگر برای پیدا کردن غذای Simone است. کلاغ اهریمنی داستان غذای Simone را دزدیده و فقط شما می‌توانید برای پیدا کردنش به Simone کمک کنید.

این بازی رایگان بوده و صدها مرحله متنوع را شامل می‌شود که با آن می‌توانید دوستانتان را به چالش بکشید.

Simone Cat گربه موذی اینترنتی شهرتی جهانی دارد و بیش از 60 فیلم بازی کرده است. فیلم‌های Simone بالای 870 میلیون مخاطب داشته و جوایز جهانی بسیاری را برنده‌ شده. بر همین اساس Simone میان مخاطبان اینترنتی‌اش محبوبیت ویژه‌ای را کسب کرده است.

معرفی بازی های برتر هفته

 

Mini Dayz

این بازی تنها یک قانون دارد؛ زنده ماندن! در دنیایی که همه‌چیز و همه‌کس نابودشده‌اند چقدر می‌توانید زنده بمانید؟

بازی هیجان‌انگیز، جذاب و مهم‌تر از همه کاملاً رایگان که بر اساس یک بازی کامپیوتری موفق پیکسلی ساخته‌ شده. این بازی بیش از 3 میلیون مخاطب دارد.

ویژگی اصلی بازی زمینه پیکسلی و نوستالژیک آن است و هدف آن تلاش برای زنده نگه‌داشتن کاراکتر اصلی باز‌ی است.

محافظت در شرایط سخت، پیدا کردن منابع طبیعی، ذخایر غذایی، مسیریابی در شب و برف و باران، روشن کردن آتش و ساخت پناهگاه، همچنین مبارزه با شرایط سخت، سرمای شب و گرگ‌ها، تنها راه زنده ماندن در شرایطی است که زمین به مرز نابودی رسیده.

معرفی بازی های برتر هفته

 

SIEGE: Titan wars

بازی‌ فوق‌العاده هیجان‌انگیز که در قالبی حماسی اتفاق می‌افتد. به ارتش SIEGE بپیوندید و در جنگ میان تیتان‌ها شرکت کنید.

کارت‌ها و آپگریدهای با‌زی را در هر مرحله از بازی‌ به دست آورید و به مبارزه زنده‌ PVP بپیوندید. تعداد تیتان‌هایتان را افزایش دهید، جنگجوهای افسانه‌ای و سلاح‌های بیشتری را آپگرید کنید تا در تمام مبارزات پیروز باشید.

جنگجویان آنلاین از تمام دنیا در این بازی‌ برای رسیدن به نقطه پیروزی تلاش می‌کنند و تاکتیک‌های مختلفی بکار می‌گیرند.

معرفی بازی های برتر هفته

 

Merge Dragons

باز‌ی ‌جذاب و افسانه‌ای با هزاران رمز و راز کشف نشده؛ جایی که می‌توانید با چیدمان عناصر بازی‌ دنیای بهتری بسازید.

در دنیای پشت ابرها، جایی که چندین اژدها زندگی می‌کنند اهریمن داستان درصدد تخریب سرزمین آن‌هاست و فقط شما و استراتژی‌تان برای چیدن و ساختن عناصر بازی‌ می‌تواند به نجات سرزمین آن‌ها و ساخت دنیایی بهتر برایشان کمک کند. الماس‌ها را بیابید و از بچه‌های اژدها نگهداری کنید و سرزمینی سبز وزنده برایشان بسازید.

معرفی بازی های برتر هفته

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.