چهار مدیر دیگر نیز عضو تیم تأمین محتوای اپل شدند

اپل از ماه‌های ابتدایی سال جاری تصمیم خود را برای ورود به صنعت برنامه‌های تلویزیونی گرفته است. با اپل مگ همراه باشید.

از ابتدای امسال اپل با به استخدام دو نفر از مدیران سونی و عرضه محتوای تلویزیونی نظیر Planet of Apps قدم‌های ابتدایی برای ورود به این عرصه را برداشت. اما حالا بر اساس گزارش جدید Variety، کوپرتینویی‌ها چهار مدیر دیگر که در زمینه صنعت تلویزیون فعالیت دارند را به تیم خود اضافه کرده‌اند.

Kim Rozenfeld مدیر سابق بخش برنامه Sony Pictures به‌عنوان مدیر بخش تولید سریال‌های تلویزیونی مستند استخدام شد. اپل همچنین در حال حاضر امتیاز چندین مستند مربوط به موسیقی را خریداری کرده است و آن‌ها را از طریق Apple Music منتشر می‌کند. این مستندها شامل Kygo: Stole the Show ، Can’t Stop و Won’t Stop: A Bad Boy Story می‌شوند.

Rozenfeld پیش‌ از این با Zack Van Amburg و Jamie Erlicht همکاری کرده بود. این دو نفر که ژوئن امسال از Sony Pictures جدا شده و به ا‌پل پیوسته بودند تولید سریال‌های تلویزیونی محبوبی نظیر Breaking Bad و Better Call Saul را در دست داشتند و حالا این بار در ا‌پل به همکاری باهم ادامه خواهند داد.

دو نفر دیگر از کارکنان سونی به‌تازگی به تیم توسعه و تأمین محتوای ا‌پل پیوسته‌اند، Max Aronson و Ali Woodruff نیز که پیش‌ از این با مدیران سابق سونی همکاری داشته‌اند حالا در کنار همان افراد تیم قبلی با ا‌پل همکاری می‌کنند.  Rita Cooper Lee نیز نفر چهارمی است که به‌تازگی به این تیم پیوسته است. او تا پیش‌ از این مدیر WGN America بوده و حالا به‌طور مستقیم با Tom Neumayr در ا‌پل همکاری خواهد کرد.

اپل با استخدام افراد باتجربه در صنعت ساخت برنامه‌های تلویزیونی توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده است. کوپرتینویی‌ها با اقدامات اخیر خود عزم قوی خود برای ورود به عرصه محصولات تلویزیونی را نشان داده‌اند.

به نظر می‌رسد که این اقدام‌های اپل با معرفی نسل بعدی Apple TV بی‌ارتباط نباشد. اپل به‌ احتمال‌ زیاد به دنبال ساخت و تولید محتوای اختصاصی برای Apple TV است تا موفقیتی که پیش‌ از این از طریق iTunes  و Apple Music در صنعت موسیقی به دست آورده را در صنعت برنامه‌های تلویزیونی تکرار کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.