آیفون 999 دلاری را فراموش کنید- نظرسنجی جدید:آیفون 10 1149 دلاری بهتر است

تعداد افرادی که دوست دارند پول بیشتری برای خرید گوشی هوشمند بدهند به شکل عجیبی رو به افزایش است.

بر اساس تحقیقات روز دوشنبه RBC Capital بیش از نیمی از افرادی که قصد خرید آیفون 10 را دارند افرادی هستند که تصمیم خرید مدل گرانتر با فضای ذخیره سازی بیشتر را دارند.

مدل اولیه آیفون 10 با قیمت 999 دلار دارای ظرفیت تنها 64 گیگابایت برای ذخیره سازی است. بروزرسانی به مدل 256 گیگابایتی هزینه را 150 دلار افزایش می‌دهد، اما در افرادی که تصمیم پول دادن بیشتر دارند اصلا کاهش دیده نمی‌شود.

“برخلاف افزایش حداقل فضای ذخیره سازی آیفون‌های اپل، در کاربرانی که گوشی‌های ظرفیت بالاتر نیاز دارند نیز افزایش داشته است. در مورد آیفون 10، برای اولین بار، اکثر کاربران تصمیم گرفته‌اند مدل 256 گیگابایتی را تهیه کنند که شامل 57% از آنها می‌شود. موضوع وقتی عجیب‌تر می‌شود که بفهمید تنها 45 درصد از کاربران برای تهیه آیفون 8 با ظرفیت 256 گیگابایت اقدام کرده‌اند.” این را آنالیزور RBC Capital   آمیت دریانانی در یادداشتی به کاربران اعلام کرده بود.

آیفون 10 همچنین در مقابل آیفون 8 از تقاضای بیشتری برخوردار بوده است و محقق این موسسه اعلام کرده که کاربران آینده نگر آیفون اپل 43 بیشتر دوست دارند مدل‌های آیفون 10 را تهیه کنند.

” ما فکر می‌کنیم این مشخص می‌کند که بخشی از خریداران آیفون 10 می‌خواهند – بهترین- آیفون را بدون توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به مدل‌های قبلی داشته باشند.” دریانانی همچنین اضافه کرده که میانگین قیمت آیفون در آینده می‌تواند افزایش بیشتری داشته باشد.

قبل‌تر هم مطلبی در مورد احتمال فروش بیشتر آیفون 10 نسبت به آیفون 8 و 8 پلاس قرار داده بودیم که بر اساس گزارش KGI منتشر شده بود.

یکی از جالبترین قابلیت‌های اضافه شده به آیفون 10 قابلیت شارژ وایرلس آن است که در مدل‌های آیفون 8 و 8 پلاس هم دیده می‌شود.

در این تحقیق از کاربران سوال شده که از کدام یک از قابلیت‌های آیفون 10 بیشتر استقبال می‌کنند که در جدول پایین نتایج آن را مشاهده می‌کنید:

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.