فریم‌ور جدید نشان از دو رنگ جدید بدنه اپل واچ دارد

یکی دیگر از کشفیات صورت گرفته از فریم‌ور فاش شده iOS 11 نشان از دو رنگ جدید برای بدنه اپل واچ می‌دهند. با اپل مگ همراه باشید.

تا پیش‌ از این اپل واچ در سه رنگ بدنه متفاوت یعنی بدنه آلومینیومی، بدنه از جنس فولاد ضدزنگ و بدنه سرامیکی در نسخه ادیشن تولید شده است. در کنار این مساله بدنه سرامیکی با رنگ سفید و بدنه فولادی با چند رنگی که مخصوص محصولات اپل تاکنون بوده است عرضه‌ شده بودند.

اما حالا اطلاعات کشف‌ شده در فریم‌ور فاش شده نشان می‌دهد که رنگ blush gold برای اپل واچ‌های مدل اسپرت و بدنه سرامیکی با رنگ خاکستری برای اپل‌ واچ‌های ادیشن موجود شده است.

رنگ blush gold به‌تنهایی علاوه بر اینکه تأییدی بر رنگ‌بندی جدید در سری سوم اپل واچ است، نشان‌ دهنده حذف رنگ رزگلد در سری محصولات آیفون نیز هست. تا پیش‌ از این اخبار و شایعات در مورد رنگ جدیدی بانام‌های Copper Gold یا blush gold در رنگ‌بندی‌های آیفون بعدی منتشر شده بود که ادعا می‌کردند این رنگ قرار است جایگزین رزگلد شود.

بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته اپل ساختار ساعت هوشمند خود را تغییر نمی‌دهد و سری سوم اپل‌واچ قابلیت اتصال به بندهای قبلی را خواهد داشت.

اپل واچ

این شایعات در حالی مطرح‌ شده است که هنوز در مورد سرنوشت نسخه ادیشن اپل واچ اطلاعاتی در دسترس نیست. در حال حاضر اپل‌واچ ادیشن با بدنه سرامیکی با رنگ سفید تولید و عرضه می‌شود اما سؤال اصلی این است که آیا اپل نسخه ادیشن سری سوم را با هر دو رنگ سفید و خاکستری تولید می‌کند و یا به‌طور کل رنگ خاکستری را جایگزین رنگ سفید می‌کند.

سری سوم اپل واچ قرار است در کنفرانس دوازدهم سپتامبر رونمایی شود. در مدت کوتاهی پس این رویداد که پس‌فردا (سه‌شنبه) برگزار می‌شود، اپل محصولات جدید خود ازجمله سری سوم اپل‌ واچ با قابلیت اتصال به شبکه LTE را به بازار عرضه خواهد کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی