رابط کاربری Face ID در iOS 11 فاش شد

نشت کدهای GM در سیستم‌ عامل iOS 11 همچنان در حال افشاسازی اطلاعات در مورد محصولات بعدی اپل است. با اپل مگ همراه باشید.

با وجود اینکه تنها یک روز تا برگزاری مراسم دوازدهم سپتامبر و معرفی محصولات جدید اپل در آمفی‌ تئاتر استیو جابز باقی مانده، اما همچنان تحلیلگران و توسعه‌دهندگان غیر رسمی اپل در حال افشای حقایقی گوناگون درباره محصولات جدید اپل هستند.

پیش از این شایعات تأکید می‌کردند از آن جایی که اپل با تصمیم بر تعبیه نمایشگر OLED تمام صفحه، قادر به‌ قرار دادن سنسورهای لازم برای Touch ID نخواهد بود، طراحان اپل به دنبال سیستم احراز هویت جایگزین برای آیفون جدید خواهند گشت. این شایعات تا جایی پیش رفت که نهایتاً احتمال توسعه و عرضه سیستم احراز هویت تشخیص چهره با عنوان Face ID مطرح شد.

رابط کاربری Face ID در iOS 11 فاش شد

نسل جدید آیفون که بر اساس کدهای GM در iOS 11 به‌ تازگی منتشر شده نشان می‌دهد آیفون جدید که با صفحه‌ نمایش OLED تولید می‌شود با نام iPhone X شناخته خواهد شد و حالا این نشت اطلاعاتی باعث فاش شدن رابط کاربری و تنظیمات بخش Face ID در iPhone X شده است.

فاش کننده این اطلاعات Guilherme Rambo است که در یکی دو ماه گذشته با بررسی فریم‌ور هوم‌پاد به شهرت رسید و حالا در حال افشای قابلیت‌های مختلف iOS 11 بوده که یکی از آن‌ها رابط کاربری Face ID است. Rambo در پست جدیدی که در حساب توییتر خود منتشر کرده رابط کاربری بخش تنظیمات Face ID را به‌ طور کامل نشان داده است. در تصاویر منتشر شده می‌توان طراحی مربعی یک صورت را دید که در فرایند احراز هویت مورداستفاده قرار می‌گیرد.

رابط کاربری Face ID در iOS 11 فاش شد

Rambo در این تصاویر همچنین نشان می‌دهد که پس از اتمام فرایند شناختن صورت، مرزهای مربعی شکل به یک صورتک خندان تبدیل می‌شوند. بر اساس ادعای مطرح‌ شده توسط Rambo این قابلیت از لحاظ زمانی ممکن است با نمونه واقعی متفاوت باشد چرا که رابط کاربری فاش شده تحت آزمایش واقعی احراز هویت نبوده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.