تصویری از آیفون ۸ در قاب محافظ

امروز یکی از منابع خبری، تصویری از آیفون 8 نهایی شده که در قاب محافظ قرار گرفته بود، روی صفحه مجازی توئیتر خود گذاشت.

در این تصویر ، صفحه نمایشگر همان طور که انتظار آن می‌رود،  لب به لب است و روی صفحه 5.8 اینچی گوشی هم خبری از کلید Home نیست و بالای آن نیز یک فرورفتگی دیده می‌شود که محل قرارگیری دوربین، حسگر مادون قرمز و تراشه اسپیکر است. دکمه‌های تنظیم صدا و دکمه mute هم طبق روال  آیفون‌های قبلی در کنار گوشی قرار داده شده است.

 آیفون 8 در قاب محافظ

این اولین باری نیست که یک شرکت ثالث قاب گوشی‌ای را که هنوز به بازار نیامده است با استفاده از اطلاعات و جزئیاتی که به بیرون درز کرده طراحی می‌کند. چه بسا در بعضی موارد حتی چندین شرکت قاب و اکسسوری گوشی‌ای را که بازار نیامده طراحی می‌کنند. ولی چیزی که درباره این عکس متمایز است این است که آن را Evan Blass روی صفحه مجازی خود گذاشته که یکی از کسانی محسوب می‌شود که اطلاعاتی که ارائه می‌دهد معمولاً قابل اتکا است.

البته بعد از این پست توئیتری یک منبع اطلاعاتی دیگر نیز فوراً پستی روی توئیتر خود قرار داد و ادعا کرد این محافظ بر اساس اطلاعاتی که او در اختیار کمپانی تولیدکننده قاب قرار داده، ساخته شده است.

به هرحال فارغ از اینکه کدام منبع این اطلاعات را به شرکت تولیدکننده قاب داده است، چیزی که مهم است این است که آیفونی که در تصویر دیده می‌شود به احتمال زیاد شباهت خیلی زیادی به محصول نهایی آیفون 8 اپل دارد. اپل  هفته گذشته با انتشار فرم‌ویر هوم پاد، به طور اتفاقی جزئیات و اطلاعات آیفون 8 را لو داد. توسعه دهندگان نیز از این فرصت استفاده کردند و فوراً اطلاعاتی را که مربوط به OLED  آیفون 8 است از فرم‌ویر هوم پاد بیرون کشیدند و حتی تصویر احتمالی آیفون 8 را نیز طرح کردند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.