تنظیمات هوم‌ پاد در بتای جدید iOS 11 لو رفت

هفتمین بتای iOS 11 که به‌تازگی برای توسعه‌دهندگان منتشر شده، سروصدای زیادی درباره تنظیمات هوم‌پاد به راه انداخته است. هوم‌پاد در جریان کنفرانس WWDC در ماه ژوئن معرفی شد و قرار است در اواخر سال جاری میلادی به‌طور عمومی عرضه شود.

در بخش تنظیمات هفتمین بتای منتشر شده از سیستم‌عامل iOS 11، قابلیت اتصال آیفون به هوم‌پاد نیز اضافه‌ شده است. بر همین اساس، روند اتصال اسپیکر هوشمند اپل، به همان سادگی اتصال AirPods خواهد بود. در صورت صحت داشتن ادعای مطرح‌ شده توسط یکی از توسعه‌دهندگان، هوم‌پاد تنها قادر به اتصال به آیفون، آیپاد تاچ و آیپد خواهد بود.

بر همین اساس وبلاگ برزیلی iHelpBR ادعا کرده که هوم‌ پاد قابلیت اتصال به Apple TV و کامپیوترهای Mac را نخواهد داشت. با وجود این مساله، احتمال اتصال هوم‌ پاد به این محصولات در آینده وجود خواهد داشت. علاوه بر این، تحلیلگران ادعا کرده‌اند که در تمامی مراحل فرایند اتصال هوم‌پاد Siri حضور خواهد داشت و کاربران را راهنمایی خواهد کرد. البته این مساله می‌تواند به دلیل کوچک بودن نمایشگر هوم‌ پاد باشد.

بتای منتشر شده از iOS 11 همچنین نشان می‌دهد که Siri یک کد 4 رقمی را برای کاربران خواهد خواند و کاربر باید آن را وارد کند تا هوم‌پاد به دستگاه متصل شود. علاوه بر این، بتای جدید iOS 11 نشان می‌دهد که هوم‌ پاد قابلیت اتصال به شبکه Wi-Fi را خواهد داشت و کاربر قابلیت انتخاب جنسیت و لهجه Siri را دارد.

کدهای درونی iOS 11 همچنین نشان از قابلیت تنظیم هوم‌ پاد برای آپدیت به‌صورت خودکار و دستی را دارند و در عین‌ حال دکمه‌های Play و حجم صدا از طریق دستگاه‌های مبتنی بر iOS که به هوم‌ پاد متصل شده‌اند، قابل تنظیم خواهد بود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.