تقاضای فراتر از انتظار برای اپل واچ 3 LTE

اپل واچ سری 3 با قابلیت اتصال به شبکه LTE با 70 دلار قیمت بیشتر از مدل بدون سیم کارت، سهم عظیمی از پیش خریدها را برای عرضه محصولات این جمعه تشکیل داده است.

مینگ‌ چی کو، تحلیلگر کاجی‌ آی سکوریتیز روز دوشنبه پیش‌بینی کرد که اپل واچ 3 LTE توانسته 80 تا 90 درصد پیش خریدها را ثبت کند. اپل از جمعه هفته قبل شروع به ثبت پیش‌خریدها کرد و اولین سری آنها جمعه این هفته 22 سپتامبر ارسال  خواهند شد.

در ادامه گفته شده که درخواست‌های اپل واچ 3 LTE مدت ارسالی بین 3 تا 4 هفته خواهند داشت. بعد از آن مدل بدون سیم‌کارت در دوم اکتبر ارسال خواهند شد.

او اعتقاد دارد که بروزرسانی امسال اپل واچ توانسته رشد قابل توجهی در فروش گجت‌های پوشدنی ثبت کند.

قیمت اپل واچ 3 سلولار از 399 دلار برای بند 38 میلی‌متری و 429 دلار برای بند 42 میلی‌متری شروع خواهند شد. مدل‌های بدون سیم‌کارت 70 دلار ارزان‌تر خواهند بود و با قیمت 329 دلار و 259 دلار برای مدل اسپورت المینیوم خواهد بود.

اپل همچنین به فروش اپل واچ سری یک با قیمت 249 دلار ادامه داده و این قیمتی است که از سال 2016 ثابت مانده است.

با توجه به پیش‌خریدهای آیفون 8، مینگ‌ چی کو فکر می‌کند که مدل تازه‌ آیفون 10 درخواست‌های آیفون 8 را نابود کرده است. بیشتر او اعلام کرده است که سرمایه‌گذاران نگاه محافظه کارانه‌ای برای آیفون 8 دارند در حالی که مشتری‌ها در انتظار آیفون 10 در اول ماه نوامبر هستند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.