کنترل موزیک و Sync پلی‌لیست در WatchOS 4

با استفاده از watch OS 4 می‌توانید کنترل موزیک را بر روی آیفون خود به‌دست بگیرید یا بدون اتصال به اسمارتفون از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید.

زمانی که آیفون در محدوده قابل پوشش اپل واچ باشد، می‌توانید با اپل واچ موزیک در حال پخش روی آیفون را کنترل کنید. برای این کار روی در ساعت خود دکمه کناری کلیک کنید و Now Playing را در داک انتخاب کنید. نام دستگاهی که در حال استریم از آن هستید در گوشه بالا سمت چپ نشان داده خواهد شد.

شما همچنین می‌توانید موزیک مورد نظر را بدون استفاده از آیفون خود وقتی که آن را با یک هدفون بلوتوث جفت می‌کنید گوش دهید. برنامه موزیک را باز کنید خواهید دید که پلی لیست‌های اپل موزیک خود که از آیفون سینک شده در آن ظاهر خواهند شد.

شما می‌توانید پلی‌لیست و آلبوم‌های موجود در آیفون خود را با اپل واچ دارای watch OS 4 سینک کنید. شما تنها می‌توانید یک پلی‌لیست را در آن واحد در اپل واچ ذخیره کنید.

برای این کار:

داخل آیفون، به برنامه موزیک بروید. روی Library تپ کنید، سپس روی Playlists زده و New Playlist را انتخاب کنید. به پلی لیست خود یک نام بدهید. پیدا کردن آهنگ‌ها، هنرمند و یا مورد علاقه را برای اضافه کردن انجام دهید. وقتی شما چیزی پیدا کردید که می‌خواهید به آن اضافه شود روی علامت + بزنید. وقتی که همه آنها را اضافه کردید می‌توانید دکمه Done را بزنید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.