اپل استور جدید شیکاگو با MacBook غول پیکر روی سقف

اپل در حال ساخت یک اپل استور دیگر در شهر شیکاگو است تا دسترسی شهروندان این شهر به محصولاتش را بیشتر کند. اما آنچه که بیش از تمام اخبار مربوط به این اپل استور‌ توجه ها را به خود جلب کرده، MacBook غول پیکری است که قرار است روی سقف این ساختمان قرار بگیرد. در ابتدای طراحی اپل استور جدید، قرار بود تنها یک لوگوی اپل در سقف قرار بگیرد، اما سقف مستطیلی شکل و خاکستری رنگ ساختمان باعث شد تا شباهت زیادی به یک MacBook غول پیکر پیدا کند.

جالب اینجاست کمتر از یک ساعت پس از نمایان شدن این لوگو در بخش بالایی ساختمان، اعضای تیم سازنده و مهندسان این ساختمان، لوگوی مذکور را از روی سقف اپل استور برداشتند و هنوز دلیل کار آنها معلوم نیست. اپل استور جدید شیکاگو با 20 هزار متر مربع وسعت، توسط یک شرکت انگلیسی طراحی شده و در حال حاضر در مرحله ساخت قرار دارد. این اپل استور مانند اکثر فروشگاه های هم رده خود از نمایی کاملا شیشه ای بهره خواهد برد و سقف آن نیز از پوشش فیبر کربن ساخته شده است.

اگرچه لوگوی پشت بام این فروشگاه از نقشه های اولیه اپل نبوده، اما در بیست و هشتم مارچ امسال، اپل از احتمال تعبیه لوگو و طراحی آن شبیه به یک MacBook غول پیکر خبر داد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.