بندهای رنگین کمانی اپل واچ در راه است

بندهای فلزی شرکت Juuk که برای ساعت‌های مچی اپل می‌سازد همیشه آنقدر فوق‌العاده بوده‌اند که توانسته‌اند نظر همه را به خود جلب کنند. اکنون نیز این شرکت یک بار دیگر برای جلب رضایت بیشتر مشتریان خود بندهای رنگین کمانی اپل واچ  را طراحی کرده است. بندهای Rose Gold و رنگین کمانی.اپل این دو بند زیبا را هم به مجموعه بندهای فوق‌العاده اپل واچ خود اضافه کرده است. خبر خوب این است که 20 دلار از ارزش هر بندی که فروخته شود به نشانه حمایت از مبارزه با تبعیض برای دادگاه عفو عمومی هنک کنگ که در این زمینه تلاش می‌کند، خرج می‌شود.

بند های رنگین کمانی اپل واچ
در بندهای رنگین کمانی اپل واچ نیز مانند بقیه بندهای این ساعت هوشمند، از پوشش 6061 آندایز سخت روی آلومینیوم استفاده شده است. در بندهای رنگین کمانی اپل واچ از رنگ‌های روشن و زیبا و طیف رنگی قرمز تا بنفش استفاده شده است. نکته مثبت درباره خریدن این بندهای خوشرنگ و زیبا این است که قرار است پول آن صرف حمایت از یک حرکت انسان دوستانه بشود.

بند های رنگین کمانی اپل واچ

اما بند جدید دیگری که اپل واچ معرفی کرده تا کلکسیون بندهای زیبای اپل واچ را کامل‌تر از قبل کند. بندصورتی رنگ Rose Gold است. رنگ این بند مات بوده و واقعا برای هر رنگ اپل واچی مناسب است. در این بند نیز از آلومینیوم استفاده شده است. این بندها قابل استفاده برای ساعت‌های 38mm و 42mm هستند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.