اپل واچ ۳ جان یک موج سوار را نجات داد

بعد از یک سو تفاهم و ورود به قلمروی کوسه‌ها، یک موج سوار از اپل واچ ۳ خودش برای تماس با ناجی‌های ساحلی استفاده کرد تا آنها را به محل اعزام کند.

بر اساس گزارشی که سایت دیلی میل یوکی ارائه کرده است، موج سواری به نام جان زیلس که در حال استفاده از یک قایق باله‌دار بوده است، ناگهان به مکان عبور و مرور کوسه‌ها رسیده است. او در بازگردانی کایت و قایق ناتوان بوده و در فاصله یک و نیم کیلومتری از ساحل قرار داشته است.

«من در حال موج سواری بودم و باد ملایمی در حال وزش بود، در حال گشتن بودم که ناگهان متوجه شدم فاصله خیلی زیادی با ساحل گرفته‌ام» زیلس اضافه کرده که « در حال حرکت بودم که کایت من را توی آب انداخت، و از آنجایی که روز آرامی بود نتوانستم دوباره آن را راه بیاندازم. به صورت اتفاقی توی آب افتاده بودم و کلی با ساحل فاصله داشتم»

یک موج سوار برای نجات یافتن از دست کوسه از اپل واچ ۳ با ناجیان تماس گرفت

زیلس در ادامه گفته که فکر می‌کرده یک ساعت بیشتر به شنا بیشتر نخواهد رفت، و بعد از آن با بچه‌هایش تماس داشته و گفته که با تاخیر باز خواهد گشت. بعد از تماس اول، او دوباره به پسرش زنگ زده و از او شماره بندرگاه ساحلی کالیفورنیا را درخواست کرده است.

بعد از یک برخورد اشتباه و فکر اینکه او با یک کوسه برخورد داشته است، او به این نتیجه رسیده که با شنا به جایی نخواهد رسید و با بندرگاه تماس گرفته است. کمی بعد از آن، او متوجه رسیدن قایق نجات شده است.

یک موج سوار برای نجات یافتن از دست کوسه از اپل واچ ۳ با ناجیان تماس گرفت

«من قبلا افرادی را می‌دیدم که گوشی‌های خود را داخل قاب‌های ضد آب می‌گذاشتند اما ریسک اینکه در آب با آن تماس بگیرند را نمی‌کردند، بعد از دیدن اپل واچ فکر کردم که این یک محصول عالی است، من باید این کار را بکنم.»  زیلس اضافه کرده: « همسر من اوقات سختی را هنگام خریدن تکنولوژی‌های جدید برای من درست می‌کرد، اما من الان تلفنم را در خانه رها می‌کنم، و فکر می‌کنم که این محصول ما را از دست گوشی‌هایمان خلاص می‌کند.»

یک موج سوار برای نجات یافتن از دست کوسه از اپل واچ ۳ با ناجیان تماس گرفت

زیلس بعد از این موضوع با تیم کوک تماس داشته است. گزارش‌های حاکی از پاسخ تیم کوک به این موج سوار با گفتن این مطلب که از امنیت شما خوشحالم، همراه بوده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.