طرح مفهومی زیبا، تاچ بار را به مک مینی آورد

وقتی که بخواهیم در مورد مک مینی صحبت کنیم اپل کمی فکرش را تغییر می‌دهد.

هرچند که از آخرین باری که اپل خط این محصول دوست داشتنی خودش را بروزرسانی کرده بیش از ۱۰۰۰ روز گذشته است، اما بر اساس گفته‌های تیم کوک، مک مینی یکی از محصولات مهم در خط تولید اپل بشمار می‌رود. طرفداران اپل که دوست دارند هر چه زودتر مدل جدید مک مینی را از این شرکت مشاهده کنند، فعلا می‌توانند با دیدن این طرح مفهومی و نبود مدل جدید مک مینی به آینده این محصول امیدوار باشند.

از نزدیک‌تر ببینید:

طرحی مفهومی زیبا، تاچ بار را به مک مینی آورد

شاید برای اولین بار که به آن نگاه کنید به نظر تنها یک تاچ بار اضافه شده برای مک یا آی مک به نظر برسد ولی در حقیقت دارید به الگوی مفهومی مک مینی با یک نمایشگر لمسی نگاه می‌کنید.

این محصول اگر نهایی شود یک نمونه از چیزی است که امروز آن را تپ‌تاپ نامیده که دارای همه اجزای اصلی یک کامپیوتر بوده و چیزی کم ندارد. از نمایشگر نواری آن می‌توان هم برای داک اپ‌ها و سوئیچ بین آنها و همچنین به عنوان ورودی حرکات اشاره‌ای نیز استفاده کرد.

طرحی مفهومی زیبا، تاچ بار را به مک مینی آورد

این الگو قابلیت فیس آیدی را نیز برای مک مینی طراحی کرده که با قرار گرفتن کاربر در برابر آن قفلش را باز می‌کند. لوئیس برگر سازنده این طرح مفهومی توضیح داده که این کامپیوتر می‌تواند جایگزین استفاده از کامپیوترهای سنتی شده و بدون نیاز به لوازم جانبی در مرکز توجه کاربران قرار بگیرد.

طرحی مفهومی زیبا، تاچ بار را به مک مینی آورد

صفحه‌های لمسی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و خیلی از کاربران دوست دارند که این قابلیت را روی کامپیوترهای خود نیز داشته باشند تا با استفاده از آن راحت‌تر و سریع‌تر از قبل کارهایشان را انجام بدهند.

لوییس برگر دانشجوی طراحی صنعتی در مونیخ آلمان است که کارهای او را می‌توانید در سایت بی‌هنس نیز دنبال کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.