بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد

با منتشر شدن iOS 11 ، بازی‌های واقعیت افزوده مخصوص آن هم از راه می‌رسند. توسعه‌دهندگان بازی‌ها می‌خواهند تا از تمام ظرفیت این تکنولوژی برای کاربران آیفون و آیپد استفاده کنند. iOS 11 همراه خودش قابلیت‌های جدیدی به دنیای موبایل اپل وارد کرده است. یکی از این قابلیت‌های محبوب و پر کاربرد کیت توسعه واقعیت افزوده ARKit است.

عملکردهای واقعیت افزوده‌ای بر روی بسیاری از دستگاه‌های آیفون و آیپد، به همراه محیط کاربری Metal 2 آماده استفاده است که نتایج چشمگیری را در گرافیک و سرگرمی برای شما و آشنایان شما به ارمغان می‌آورد.

البته که بزرگترین مزیتی که می‌شود برای این تکنولوژی جدید نام برد، قابلیت‌های گیمینگ آن است، به عنوان مثال می‌شود زمانی که بازی Pokemon GO منتشر شد، بازخورد فوق‌العاده‌اش را به یادبیاورید. مردم از اینکه شخصیت‌های بازی به دنیای واقعی پای گذاشته‌ بودند سر از پا نمی‌شناختند.

اگر می‌خواهید زمان خود را به بازی کردن با گوشی و تبلت به سر کنید حتما نگاهی به بازی‌های ذکر شده در پایین بیاندازید.

Gladiator Heroes

بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد

از مبارزات دیدنی و جذاب گلادیاتوری با استفاده از تاکتیک‌های واقعی در این بازی استراتژی لذت ببرید.

هرچقدر که امپراطوری شما موفق‌تر شود، تسلیحاتی که در اختیار شما قرار داده می‌شود قوی‌تر می‌شوند. مبارزان خود را طراحی کنید، به آنها تمرین دهید و آنها را آماده کنید تا در مبارزات مهارت‌های جنگی خودشان را به نمایش بگذارند. در روستای متعلق به شما که با رشد تبدیل به یک امپراطوری تنومند می‌شود گشت گذار کنید و جنگجوهای جوان خود را به ورزیده‌ترین شکل دربیاورید.

قدرت خود را در دفاع از افتخارات Gladiator Heroes نشان دهید. آنهایی که قرار است بمیرند، به شما احترام می‌گذارند!

قابلیت‌ها:

-مولتی‌پلیر. با دوستان خود به صورت آنلاین به بازی بپردازید. به درجات بالا برسید و از مبارزه خودکار استفاده کنید.

-رشد شهر‌های خود را کنترل کنید.

-در مکان‌های گوناگون به مبارزه بپردازید.

-به صورت استراتژیک مبارز خود را جایگذاری کنید تا حریف را شکست دهد.

روی شهر و مبارزان خود نام شخصی بگذارید تا با آن نام در بازی شناخته شوید.

-در کنار مبارزین مرد می‌توانید از شخصیت جدید زن این بازی نیز استفاده کنید.

بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد

powARdup

بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد

powARdup یک بازی انحصاری واقعیت افزوده است که با استفاده از ریموت لیزر کار می‌کند. انفجارهای کوتاه و درگیری‌های مسابقه‌ای در این بازی به نمایش گذاشته شده‌اند. واقعیت افزوده به شما کمک می‌کند نبردهای شدید را میان موجی از دشمنان را بر روی هر سطحی انجام دهید. با توجه به این ویژگی خاص می‌توانید هرجایی که قرار دارید یک بازی جنگی لیزری را اجرا کنید.

قابلیت بازپخش این بازی به شما کمک می‌کند روی اهمیت مکان دنیای واقعی بازی تمرکز کنید و در عین حال از صحنه حیرت انگیز بازی فیلم تهیه کنید.

در هر لحظه از بازی می‌توانید آن را متوقف کنید تا به هرج و مرج بی حد و مرز powARdup دقت کنید. انفجارهای بسیار نزدیک را دقیقا جایی که ایستاده‌اید انجام دهید. اندازه بازی را در منوی بازی برای بدست آوردن تجربه مناسب تغییر دهید. اندازه کشتی خود را از یک خودروی واقعی تا یک نخود تغییر دهید.

کشتی خود را با ۲۰ پوسته قرار داده شده در بازی شخصی سازی کنید. پکیج Supercharged  پنچ کشتی چوبی جذاب به شما می‌دهد که می‌توانید سرعت خود را از اول بازی تا ۲۰ درصد افزایش بدهید.

 بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد  بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد  بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد  بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد  بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد

zombies! ARgh!

بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد

Zombies! Argh! یک بازی خشن شوترینگ است که درست روی میز قهوه شما اجرا می‌شود. می‌توانید این بازی را روی میز آشپزخانه، حیاط و یا هرجایی که یک سطح صاف وجود دارد برای تخریب زامبی‌ها و شلیک رگباری به آنها استفاده کنید. نبردی بی وقفه با انبوه زامبی‌ها، توسط شعله پراکن، اسلحه‌های لیزری، موشک انداز و نارنجک صورت می‌گیرد.

بازی کردن با تکنولوژی واقعیت افزوده به این معناست که شما کنترل کاملی به زوایای دیداری این بازی دارید. با استفاده از آن به نقطه مورد نظر نزدیک شده و یک قتل عام را از نزدیک تماشا کنید و یا به سمت جایی که دشمنان می‌آیند نفوذ می کنید. واقعیت افزوده بٌعد جدیدی به نبرد زامبی‌ها داده است.

قابلیت‌ها:

-شاهد حمله زامبی‌ها به دنیای خود باشید. با استفاده از واقعیت افزوده، این بازی خانه شما را به صحنه بازی تبدیل می‌کند.

-با استفاده از حجم وسیعی از اسلحه ها از خود دفاع کنید.

-از یاران کمکی استفاده کنید تا موقعیت حمله را برای شما بسازند.

-امداد پزشکی، کاهش دهنده آسیب‌پذیری، سکه و خشاب را از روی زمین بردارید.

-با استفاده از صدای 3D به انفجارها گوش دهید.

بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد بهترین بازی‌های واقعیت افزوده آیفون و آیپد

دو بازی zombies! ARgh! و powARdup تنها بر روی این دستگاه‌ها قابل نصب هستند:

iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, and 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.