نسل سوم هدفون وایرلس Beats پس از 3 سال معرفی شد

دیروز  شرکت Beats که از شرکت‌های زیر‌ مجموعه اپل است سرانجام پس از 3 سال نسخه هدفون‌های استودیوی خود را آپدیت کرد و نسل سوم هدفون استودیوی خود را به قیمت 350 دلار به بازار معرفی کرد.

هدفون Studio 3 اپل نویز صدا را تا حد زیادی از بین می‌برد و در‌ حال‌ حاضر بهترین هدفونی است که اپل تا به امروز تولید کرده است.

استودیوی 3 نسخه ارتقا یافته هدفون‌های وایرلس استودیو است. در این نسخه جدید نسل استودیوهای بیتز ظاهر هدفون تغییری نکرده است و به شدت شبیه سایر هدفون‌های بیتز است اما اپل در قسمت سخت افزار هدفون تغییراتی اعمال کرده است و یک تراشه W1 به آن اضافه کرده است. این تراشه در ایرپاد اپل هم، کار شده است و اتصال ایرپاد یا هدفون به آیفون یا آیپد را آسان‌تر می‌کند.

اپل در استودیو 3 نویز صدا را تا حد زیادی از بین برده است و تقریباً می‌توان گفت نویز به طور کامل حذف شده است. با این ویژگی می‌توان گفت استودیوی 3 اکنون یک رقیب جدی برای برندهایی مانند Bose به شمار می‌رود.

هدفون استودیوی 3 شرکت Beats وایرلس است و با بلوتوث کار می کند. عمر باتری استودیوی 3 در صورت روشن بودن حالت noise cancellation حدوداً 22 ساعت است. آن‌طور که شرکت بیتز ادعا می کند زمانی که شارژ هدفون کم است با 10 دقیقه شارژ هدفون، شما می توانید 3 ساعت موسیقی گوش کنید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.