اپلیکیشن Arkit مخصوص هنرمندان

شرکت Artupia اپلیکیشنی برای ARkit اپل طراحی کرده که با استفاده از آن می‌توانید قبل از خرید اثر هنری آن را روی دیوار خانه‌تان نصب کنید و ظاهرش را در فضای منزلتان ببینید.

نزدیک به 10 سال است که تکنولوژی واقعیت افزوده در قالب پلتفرم‌ها و گجت‌های مختلف عرضه می‌شود اما هیچ زمانی مثل چند ماه گذشته در معرض توجه علاقه‌مندان به تکنولوژی نبوده است.  دلیل آن هم پلتفرم واقعیت افزوده یا ARkit شرکت اپل است که به زودی روی سیستم عامل‌های جدیدش منتشر خواهد شد.

شاید اپل اولین شرکت تولیدکننده تکنولوژی‌های تازه‌ وارد و جدید نباشد اما قطعاً بهترین‌ها را در دسترس کاربرانش قرار خواهد داد. از آنجایی‌ که محصولات اپل کاربران بسیاری در دنیا دارد، تمام توسعه‌ دهندگان مطمئن‌اند که اپلیکیشن‌هایی که برای این پلتفرم می‌سازند در مدت کوتاهی جهانی خواهد شد و این یکی از دلایلی است که بعد از کنفرانس WWDC ماه ژوئن تا به حال اپلیکیشن‌های بسیاری در قالب این پلتفرم عرضه شدند و حتی شرکت‌های بزرگی چون IKEA ، Nike و Genesis روی این تکنولوژی سرمایه‌گذاری کردند.

اپلیکیشن Arkit مخصوص هنرمندان

دموی آخری که در رابطه با ARkit منتشر شده است، اپلیکیشنی را نمایش می‌دهد که با آن می‌توان آثار هنری و نقاشی‌ها را به صورت آنلاین خریداری کرد و قبل از انجام خرید با استفاده از دوربین آیفون یا آیپد آن را روی دیوار خانه قرار داد و موقعیت مجازی نقاشی را در فضای واقعی منزل بررسی کرد و در نهایت اثر مورد نظر را سفارش داد.

هنرمندان و نقاشان مستقل نیز می‌توانند به راحتی تصاویر آثارشان را در این اپلیکیشن به معرض نمایش قرار دهند و با قیمتی که می‌خواهند بفروشند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.