معرفی بازی هفته؛ واقعیت افزوده

امروزه  App Store پرشده از اپلیکیشن‌ها و بازی های واقعیت افزوده گوناگون که بعضی‌ اوقات شاید انتخاب آن‌ها برای ما دشوار باشد. هر چند که معمولاً مواردی که در App Store قابل‌ نصب هستند توسط Apple بررسی و تائید می‌شوند، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است.

در معرفی بازی‌های برتر، سعی شده تا موارد رایگان و پولی در کنار هم معرفی شوند تا اگر دستتان برای خرید باز است، از خرید آن‌ها نیز لذت ببرید. از آن جایی‌ که iOS 11 به تازگی منتشر شده و یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این نسخه بستر نرم‌افزاری ARKit است،ما تمرکزمان را روی اپلیکیشن‌های مبتنی بر واقعیت افزوده خواهیم گذاشت. با برترین‌های واقعیت افزوده از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

 

ARrrrrgh

یک بازی در سبک کلاسیک پنهان کردن و گشتن است که با یک طوطی که در طول سفر کاربر ها را همراهی می کند و یک نقشه گنج که آنها را به پیروزی رهنمود می کند، بازی کننده ها، به دزدان دریایی مدرن تبدیل می شوند!

معرفی بازی هفته؛ واقعیت افزوده

گیمرها می توانند کف اتاق خواب خود را شکافته و گنج های شان را مخفی کنند، سپس به تماشای یاران دزد دریایی خود بنشینید که به ماجراجویی و گشتن به دنبال طلا در خانه می پردازند. این بازی سراسر هیجان و جذاب را می توانید در خانه با اعضای خانواده تان بازی کنید .

یکی از محبوبترین بازی های حال حاضر اپ استور در حوزه واقعیت افزوده را می توانید به صورت رایگان از اینجا دانلود کرده و آخر هفته خود را با چاشنی AR هیجان انگیزتر کنید.

Dragon putt

بازی دراگون پات یک بازی جذاب واقعیت افزوده گرافیک بالا با سبک انداختن توپ و گلف به همراه اژدهای متنوع و قدرتمند است. به جمع آوری تعداد زیادی اژدها با ویژگی ها و توانایی های قابل ارتقا بپردازید و آنها را در مسابقات متنوعی که با هر بار بازی شما تغییر می کند، آزاد کنید و از بازی لذت ببرید.

معرفی بازی هفته؛ واقعیت افزوده

با کامل کردن مراحل، امتیاز و تجربه کسب کنید و با جمع آوری تخم ها، قفل اژدهایانی جدید با قدرتهای بی نظیر را باز کنید.

با ارتقای این قابلیتها به مسابقه های چند نفره واقعیت افزوده آنلاین در لیگ های دراگون پات وارد شوید و قدرت خود را به رخ دیگران بکشید.

معرفی بازی هفته؛ واقعیت افزوده

هم اکنون می توانید بازی دراگون پات را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید و در محیط واقعیت افزوده به بازی بپردازید.

 

 Toy Clash AR

تم بازی حمله به برجک ها با ویژگی واقعیت افزوده ترکیب شده است.

معرفی بازی هفته؛ واقعیت افزوده

بازی Toy Clash AR یک بازی استراتژیک جنگی است که با حمله به برج و باروی حریف و شکست آن، از زمین خود در برابر حمله متقابل آنها حفاظت می کنید. شما نیازمند این هستید که با راهبرد جنگی شخصی خود و رهبری نیروهای اسباب بازی و قدرت های جادویی شان، بر میدان نبرد مسلط شوید و در پایان بازی بعد از پیروزی های متعدد در میادین مبارزه، به خدای جنگ مبدل شوید.

شما می توانید این بازی فوق العاده زیبا و گرافیک بالا را باقیمت 3.99 دلار از اپ استور بخرید و مبارزات نفس گیر واقعیت افزوده را در محیط خانه یا حتی سرکار خود تجربه کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.