معرفی اپلیکیشن های برتر هفته

امروزه  App Store پرشده از اپلیکیشن ها و بازی‌های گوناگون که بعضی‌ اوقات شاید انتخاب آن‌ها برای ما دشوار باشد. هرچند که معمولاً مواردی که در App Store قابل‌ نصب هستند توسط Apple بررسی و تائید می‌شود، اما همواره مشکل انتخاب برای کاربران وجود داشته است.

در معرفی اپلیکیشن های برتر هفته، سعی شده تا اپلیکیشن‌های رایگان و پولی در کنار هم معرفی شوند تا اگر دستتان برای خرید اپلیکیشن‌ها باز است، از خرید این اپلیکیشن ها نیز لذت ببرید. با برترین‌های این هفته از نگاه اپل مگ آشنا شوید.

LorLor

LorLor

هنوز بسیاری از کاربران نسخه‌های معمول مثل iOS 10 و iOS 9 نیز می‌توانند از فناوری واقعیت افزوده در تلفن هوشمند خود لذت ببرند چراکه بازی‌ها و اپلیکیشن‌های سرگرمی بسیاری با استفاده از این فناوری در App Store موجودند. یکی از این اپلیکیشن‌ها LorLor است. این اپلیکیشن با استفاده از تکنیک واقعیت افزوده می‌تواند یک فروشگاه مجازی سرگرم‌کننده برای شما باشد. با استفاده از LorLor می‌توانید وسایل مختلف از عینک آفتابی گرفته تا جواهرات از برندهای مختلف را به‌صورت مجازی امتحان کنید و تصویرهای جالب و سرگرم‌کننده از خود بگیرید. این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل iOS 7 و جدیدتر پشتیبانی می‌شود.

ElderCheck Now

ElderCheck Now

یک اپلیکیشن هوشمند سلامتی برای سالمندان. با استفاده از این اپلیکیشن و اتصال آن به Apple Watch می‌توان اطلاعات سلامتی افراد سالمند را تحت نظر داشت. این اطلاعات شامل ضربان قلب، موقعیت مکانی از طریق GPS و اطلاعات سلامتی به‌دست‌آمده از طریق تمام سنسورهای بکار رفته در Apple Watch است. ساختار کاربری این اپلیکیشن بسیار آسان بوده و کمترین دکمه و گزینه برای آن تعبیه‌شده تا از گیج شدن کاربر جلوگیری شود.

Stop, Breathe & Think

Stop, Breathe & Think

امروزه اپلیکیشن‌های زیادی در حوزه مدیتیشن در App Store پیدا می‌شوند. همین چند هفته پیش بود که اپلیکیشن HeadSpace را معرفی کردیم. Stop, Breathe & Think نیز یک اپلیکیشن‌ فعال در این حوزه است. با استفاده از این اپلیکیشن‌ در هر موقعیت با صرف کمترین زمان می‌توانید به آرامش ذهنی موردنظرتان برسید. تنها پس از چند روز استفاده می‌توانید بر مشغولیت‌های فکری و استرس‌های روزانه غلبه کنید. برای استفاده از این اپلیکیشن باید تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط باشید.

RecordBird

RecordBird

اگر طرفدار پر و پا قرص یک خواننده یا یک گروه موسیقی خاص باشید، از عرضه آلبوم یا تک آهنگ جدید از هنرمند محبوبتان هیجان‌زده خواهید شد و شاید هر روز اخبار مربوط به انتشار آهنگ جدید را پیگیری کنید. RecordBird می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. شما می‌توانید از طریق این اپلیکیشن‌ هنرمندان مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به‌محض انتشار تک آهنگ یا آلبوم جدید از آن مطلع شوید.  شما همچنین می‌توانید سبکی خاص از موسیقی را انتخاب کرده و جدیدترین آلبوم‌های عرضه‌شده در آن سبک را مشاهده کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.