توسعه بهتر Smart Connector با همکاری چند کمپانی

اتصال هوشمند یا Smart Connector دو سال پیش در زمان معرفی اولین نسل آیپد پرو مورد استفاده قرار گرفت. این کانکتور هوشمند اجازه اتصال لوازم جانبی اختصاصی نظیر Smart Keyboard را به آیپد پرو می‌داد. اما حالا پس از گذشته دو سال از معرفی آن به نظر می‌رسد که توجه‌ها نسبت به آن کمرنگ شده است.

بر اساس گزارش جدید Fast Company، اپل در حال تلاش برای رایزنی با کمپانی‌های مختلف است تا لوازم جانبی مختلفی برای این اتصال هوشمند تولید کنند. این در حالی است که بسیاری از تولیدکنندگان لوازم جانبی ادعا می‌کنند که تولید محصولات سازگار با این ارتباط هوشمند برای آن‌ها گران تمام خواهد شد و این مساله باعث عدم تمایل کاربران به خرید می‌شود. از طرفی برخی از این کمپانی‌ها بر این اعتقادند که ارتباط بلوتوث کاربری بهتری نسبت به Smart Connector داشته و تلاش می‌کنند تا لوازم جانبی خود را با استفاده از سیستم ارتباطی بدون سیم تولید کنند.

بر همین اساس شرکت اپل سعی دارد تا با همکاری چندین شرکت تولیدکننده لوازم جانبی، محصولاتی جدید برای اتصال به آیپد پرو  از طریق Smart Connector را تولید کند. اپل بر همین اساس قصد دارد تا کاربری Smart Connector را از اتصال کیبورد فراتر برده و محصولاتی با کاربری‌های متفاوت برای تبلت های آیپد پرو تولید کند.

این مساله می‌تواند نشانه‌ای از آینده محصولات جانبی اختصاصی آیپد پرو باشد.در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم شاهد عرضه محصولات جانبی مختلف با کاربری اختصاصی برای آیپد پرو باشیم که از سیستم اتصال هوشمند Smart Connector استفاده می‌کنند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.