اپل برای سال آینده به برنامه‌های جدید اپل واچ نیاز خواهد داشت

اپل امروز اخباری را منتشر کرد که در آن از توسعه دهند‌ه ها خواسته شده تا برنامه‌های اپل واچ خود را برای سیستم واچ‌اواس ۴ بروزرسانی کنند. این بروزرسانی همچنین خبرتوقف پذیرش برنامه‌های واچ‌او‌اس ۱ را از سال آینده داده است.

اپل برای سال آینده به برنامه‌های جدید اپل واچ نیاز خواهد داشت

لوگوی واچ کیت اپل

اپل مزایایی که همراه با بروزرسانی اپ‌ها برای واچ‌او‌اس ۴ خواهند آمد را اعلام کرده است:

از عملکرد بهبود یافته نهایت استفاده را ببرید، حالات جدید برای ضبط صدا در پس زمینه، توانایی‌های ارتفاع سنج داخلی، ‌اتصال مستقیم به لوازم جانبی با هسته بلوتوث، و بیشتر. در ادامه محدودیت حجم اپ‌های واچ‌او‌اس از ۷۵۰ مگابایت به ۷۵ مگابایت رسیده است.

تنظیم ضرب العجل برای تمام اپ‌های اپل واچ برای بومی شدن (ساخته شدن با watchOS 2 SDK  یا بالاتر) ‌تا اول آپریل سال آینده را الزامی کرده است.

اپل برای سال آینده به برنامه‌های جدید اپل واچ نیاز خواهد داشت

به یاد داشته باشید که از ۱ اپریل سال ۲۰۱۸ بروزرسانی‌های واچ‌اواس ۱ دیگر پذیرش نخواهند شد. بروزرسانی‌ها باید اپ‌هایی ساخته شده توسط watchOS 2 SDK  یا بالاتر باشند. برنامه‌های جدید واچ‌او‌اس نیز باید توسط watchOS 4 SDK  یا بالاتر ساخته شده باشند.

اپل در این پست به کار کردن اپ‌های واچ‌اواس بدون نیاز به اتصال به گوشی که توسط واچ‌او‌اس ۴ و اپل واچ ۳ امکان پذیر شده اشاره کرده است.

اپل برای سال آینده به برنامه‌های جدید اپل واچ نیاز خواهد داشت

اپل برای اولین بار در تاریخ جوئن ۲۰۱۶ از watchOS 2 SDK  استفاده کرده بود، و حالا این استاندارد برای بروزرسانی‌هایی که اضافه می‌شوند نیز مورد آزمایش قرار می‌گیرد. اپ‌هایی که برای واچ او‌اس ۱ ساخته شده‌اند اگر با استفاده از این محیط بروزرسانی نشده باشند از تاریخ ۱ اپریل ۲۰۱۸ به بعد نخواهند توانست خود را بروز کنند.

اپ‌هایی که دارای قابلیت پشتیبانی بومی که در واچ‌او‌اس ۲ معرفی شده بود هستند از این پس با سرعت بیشتری و به شکلی روان‌تر روی اپل واچ اجرا خواهند شد. برنامه‌هایی که با استفاده از watchOS 1 SDK ساخته شده بودند دارای محدودیت‌های زیادی بوده و باعث استفاده مقدار زیادی از قدرت پردازشی آیفون می‌شدند. با استفاده از watchOS 2 SDK  برنامه‌ها می‌توانند عملکردهای جداگانه خودشان را داشته باشند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.