معرفی ۴ بازی محبوب برای اپل واچ

از عرضه اپل واچ چیزی حدود سه سال می‌گذرد و تعداد اپلیکیشن ها و نوآوری‌ها در زمینه این ساعت هوشمند روزبه‌روز بیشتر از قبل می‌شود.

در ادامه اپل مگ 4 بازی جذاب و محبوب که با تمام مدل‌های اپل واچ سازگار است را معرفی می‌کند.

 

Tamagotchi Classic

معرفی 4 بازی محبوب برای اپل واچ

حس مسئولیت به زندگی انگیزه و هیجان می‌دهد. با این اپلیکیشن می‌توانید روی مچ دستتان از حیوان خانگی مجازی‌تان نگهداری کنید. ورژن اصلی بازی بیش از 80 میلیون کاربر جهانی دارد و حالا با اپلیکیشن اپل واچ Tamagotchi رابطه شما و حیوان مجازی‌تان نزدیک‌تر از قبل خواهد بود.

 

Elevate

معرفی 4 بازی محبوب برای اپل واچ

4 Mini-Game که برای افزایش حافظه، اعتماد به‌ نفس و تمرکز حواس طراحی‌ شده‌اند. این 4 بازی روی سه مهارت نوشتن، ریاضی و لغت تمرکز کرده و برای بازدهی بیشتر پیشنهاد می‌کند تا هفته‌ای 3 بار تمرین‌های آن را انجام دهید و حالا با اپلیکیش اپل واچ آن می‌توانید در هر کجا و هر زمان به‌طور منظم به تمرینات دسترسی داشته باشید.

 

Wrist Sudoku

معرفی 4 بازی محبوب برای اپل واچ

نسل جدید سودوکو که به‌راحتی می‌توانید در هرکجا و هر زمان روی مچ دستتان بازی کنید. هزاران جدول 4 در 4 سودوکو برای دوستداران پازل و ریاضی با گرافیک بالا و طراحی ساده!

 

Mini Cookie Tap

معرفی 4 بازی محبوب برای اپل واچ

روی مچ دستتان دسرهای خوشمزه و جذاب تهیه کنید. بازی ساده با انیمیشن‌ها و کاراکترهای جذاب که با جمع‌آوری سکه می‌توانید دسرهای خوشمزه و رنگارنگ سرو کنید.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.