تولید سری سوم اپل واچ پاییز ۲۰۱۷ شروع می‌شود

اخیرا یکی از خبرگزاری‌های چینی فعال در حوزه اقتصاد اعلام کرده که شرکت Quanta Computer برای بار دیگر وظیفه تامین نسل جدید پوشیدنی‌های هوشمند اپل را با نام «اپل واچ سری 3» بر عهده گرفته است. این خبرگزاری ادعا کرده که اپل برای چندمین بار متوالی می‌خواهد با Quanta Computer به عنوان تامین‌کننده اصلی اپل واچ همکاری کند.

تا پیش از این شرکت Quanta Computer به عنوان اولین تامین کننده و تولید کننده محصولات پوشیدنی هوشمند اپل شناخته می‌شد که از اواخر 2014 تاکنون در حال همکاری با اپل است. این شرکتِ تامین کننده، برای بار دیگر در سال 2016 وظیفه تولید سری دوم اپل واچ را برعهده گرفته بود.

این خبرگزاری همچنین ادعا کرده که Quanta Computer، تولید سری سوم Apple Watch را از نیمه دوم 2017 شروع خواهد کرد. همچنین با وجود اینکه این کمپانی یکی از تامین کننده‌های اصلی کامپیوترهای سرور و لپ تاپ‌های DELL و HP به شمار می‌رود، اما پیش بینی می‌شود که سری سوم Apple Watch بزرگ‌ترین سودآوری را برای این شرکت در برخواهد داشت. علاوه بر این وب سایت EDN در گزارش روز گذشته خود اعلام کرد که شرکت تایوانی Compal Electronics نیز یکی از تامین کننده‌های اپل واچ در سال 2017 خواهد بود؛ اما این شرکت تنها به عنوان تامین کننده نسل‌های قبلی اپل واچ فعالیت خواهد کرد و سری سوم اپل واچ جزو لیست کاری این شرکت نخواهد بود.

با وجود اینکه شایعات اخیر ادعا می‌کنند که اپل تمام کار خود را بر روی عرضه iPhone 8 در سال جاری متمرکز کرده، اما بسیاری از خبرگزاری‌ها معتقد هستند که نسل جدیدی از ساعت های هوشمن اپل نیز تا پایان 2017 به دنیا عرضه خواهد شد. این خبرگزاری‌ها با استدلال اینکه سال گذشته اپل در کنار معرفی iPhone 7 و iPhone 7 Plus، توانسته بود سری دوم اپل واچ را معرفی کند، بر روی معرفی و عرضه نسل سوم ساعت های هوشمند اپل اصرار زیادی دارند. این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران به دلیل چالش‌های پیش روی اپل برای ساخت iPhone 8، احتمال معرفی نسل سوم اپل واچ را بسیار کم می‌دانند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.