اپل واچ های سری ۱ جایگزین نسل اول خواهند شد

حدود 10روز پیش اپل به شکایت بعضی از کاربران نسل اول اپل‌واچ واکنش نشان داد و مدت‌ زمان خدمات پس از فروش این محصولات را در آمریکای شمالی برای سه سال افزایش داد. بعضی از کاربران نسل اول اپل واچ گزارش‌هایی مبنی بر جدا شدن روکش پشتی ساعت هوشمند خود داده بودند که اپل به همین دلیل خدمات ویژه‌ای را برای کاربران نسل اول اپل‌واچ در نظر گرفت.

اما حالا بر اساس گزارش‌های رسمی، اپل تصمیم دارد تا آن دسته از اپل واچ های نسل اولی که دچار این‌ گونه مشکلات شده‌اند را به‌صورت رایگان با اپل‌واچ نسل دوم سری 1 تعویض کند.

در همین راستا اپل در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد: «در بعضی از کشورها قطعات اپل‌واچ آلومینیومی (نسل اول) (در تمامی رنگ‌ها) ممکن است با قطعات اپل‌واچ آلومینیومی (سری 1) تعویض شوند. این قطعات از طریق نمایندگی‌های رسمی اپل در بعضی از کشورها انجام می‌شود که به‌طور کامل با اپل‌واچ نسل اول سازگار هستند.»

بر همین اساس، اپل در فراخوانی ویژه از کارمندان اپل استورها و مراکز خدماتی رسمی خود درخواست کرده تا از Apple Watch سری 1 برای تعمیر نسل اول این ساعت استفاده کنند.

نسل اول اپل‌واچ در حقیقت اولین ساعت هوشمند تولید شده توسط اپل بود که در اواخر سال 2014 معرفی و در سال 2015 به بازار عرضه شد. از طرفی اپل‌واچ سری 1، در سال 2016 در کنار اپل‌واچ سری 2 عرضه شد که شباهت زیادی با نسل اول دارد و تنها تفاوت آن در ارتقای چیپ دو هسته‌ای S1 است. علاوه بر اینکه تنها تفاوت اپل‌واچ سری 2، با سری 1 و نسل اول در پردازنده S2 و قابلیت مکان‌یابی مستقل از طریق Gps داخلی است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.