جنگ رقابتی جدید iPhone با Android

روز گذشته Apple در اقدامی رقابت جویانه با Android یک صفحه وب در مورد بررسی iPhone منتشر کرد.

جنگ رقابتی جدید iPhone با Android

مخاطب اصلی این صفحه کاربران Android هستند و Apple قصد دارد تا با استفاده از این صفحه، نظر کاربران Android را به سمت خرید و استفاده از iPh‌one جلب کند. این سایت با توضیحات کاملا ساده و با هدف پاسخ به سوالات متداول در مورد مهاجرت به iPh‌one ساخته شده  است.

جنگ رقابتی جدید iPhone با Android

پیش از این نیز Apple صفحه دیگری برای مهاجرت به iP‌hone طراحی کرده بود اما اطلاعات صفحه قبلی بسیار خلاصه بود. صفحه جدیدی که از دیروز در سایت رسمی اپل شاهد آن هستیم، شامل روش های آموزشی مهاجرت به iPhone به همراه کاربرد های کلیدی این تلفن هوشمند و دلایلی  متقاعد کننده برای مهاجرت کاربران Android به iPhone است. در این صفحه کاربران Android می توانند روش انتقال مخاطبان، پیام ها، عکس ها، حساب های مختلف ایمیل، رویداد های تقویم خود را  به iPhone مشاهده کنند.

جنگ رقابتی جدید iPhone با Android

 صفحه جدیدسایت اپل در کنار ترفند ها و روش های ساده مهاجرت به iOS، دلایل قابل قبول و متقاعد کننده ای از برتری های iPhone نسبت به گوشی های اندرویدی را در زمینه های مختلف از جمله دوربین با کیفیت ، پردازنده سریع تر، سیاست حفظ حریم شخصی، امنیت بیشتر و تعهد Apple به حفظ محیط زیست به کاربران اندرویدی ارائه داده است.

جنگ رقابتی جدید iPhone با Android

پیش از این نیز Apple همواره به دنبال متقاعد کردن کاربران Android برای مهاجرت به iPhone بوده که در کنار آن تیم کوک، مدیر عامل اجرایی اپل در بیانیه ای ادعا کرده بود که ما شاهد تعداد زیادی از کاربرانی اندرویدی هستیم که به iPhone مهاجرت میکنند و قصد داریم تا پشتیبانی کامل را به آنها ارائه دهیم.

جنگ رقابتی جدید iPhone با Android

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.