محصولاتی که فقط در اپل استور واقع در اپل پارک به فروش می‌رسد

مرکز بازدید کنندگان اپل پارک به تازگی افتتاح شده است. در این مرکز یک اپل استور ویژه قرار دارد که محصولاتی خاص را به فروش می‌رساند. با اپل مگ همراه باشید.

محصولاتی که در این اپل استور به فروش می‌رسد اختصاصیِ اپل پارک بوده و در هیچ یک از فروشگاه‌های دیگر اپل در سراسر جهان قابل دسترسی نیست. برخی از محصولات این اپل استور، مانند دیگر فروشگاه‌های اپل شامل اپل واچ، مدل‌های جدید و رو به تولید آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک می‌شود.

اپل پارک

از طرفی محصولاتی غیر الکترونیکی به‌صورت ویژه و اختصاصی تنها برای این اپل استور موجود است. این محصولات شامل مدل‌های مختلف تی شرت با لوگوی اپل پارک و محصولاتی دیگر به همراه لوگوی اپل می‌شوند.

اپل پارک  اپل پارک اپل پارک

محصولاتی نظیر کیف پارچه‌ای با لوگوی اپل پارک در دو رنگ سفید و مشکی، مجموعه‌ای از کلکسیون‌های پست کارت‌هایی با عنوان Designed by Apple in California و بندهای Hermès ویژه برای اپل واچ‌ها در این اپل استور قابل خریداری است.

اپل پارک

همانند تمامی محصولات اپل، این محصولات غیر الکترونیکی که بیشتر برای طرفدارهای سفت و سخت اپل تولید شده با قیمت نسبتاً گران به فروش می‌رسند. تی شرت ها با برچسب قیمت 20 و 40 دلار، کیف‌ها با قیمت 25 دلار، کلاه‌ها با قیمت 40 دلار و همچنین بسته کارت پستال‌ها با قیمت 20 دلار در این مرکز قابل خریداری است.

اپل پارک

علاوه بر این، مجموعه محصولات غیر الکترونیکی، اپل استور ویژه اپل پارک دارای تمامی لوازم جانبی محصولات اصلی اپل نیز می‌شود. بر همین اساس، بازدیدکنندگان می‌توانند مجموعه‌ای از قاب‌های محافظ برای آیفون و آیپد و همچنین هدفون‌ها و هندزفری های Beats اختصاصی اپل را نیز در این مرکز خریداری کنند.

اپل پارک

درهای مرکز بازدیدکنندگان اپل پارک در طی رویداد دوازدهم سپتامبر برای اولین بار روی خبرنگاران باز شد و حالا پس از گذشت حدود دو ماه از معرفی آیفون 10 به روی عموم باز شده است.

اپل پارک

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.