فیلم‌های با کیفیت 4k به iTunes آمد

اپل 3-4 روز پیش پس از مدت‌ها انتظار پیش‌فروش محتوای 4‌k را در iTunes شروع کرد. این بار محتوای 4‌k در دسترس همه کاربران iOS و نه‌تنها کاربران iOS بتا خواهد بود. با اپل مگ همراه باشید.

محتوای 4‌k احتمالاً هفته آینده از طریق iTunes منتشر می‌شود اما اپل از همین چند روز قبل، پیش سفارش آن را در  فروشگاه iTunes شروع کرده است. به نظر می‌رسد اپل قصد دارد قبل از انتشار فیلم‌های 4‌K بستر فروشگاه iTunes را برای این محصول جدید خود آماده کند. اگر شما نیز این روزها سری به iTunes بزنید می‌توانید فیلم‌های 4k را در آن ببینید. اما گویا فعلاً خبری از برنامه‌های تلویزیونی 4k در iTunes نیست و اپل قصد دارد با کمی تأخیر از برنامه‌های تلویزیونی خود پرده بردارد.

اپل تی وی 4k از تصاویر دالبی و HDR پشتیبانی می‌کند و اکنون می‌توانید از iTunes و TV app فیلم‌های با این کیفیت را به‌راحتی دانلود کنید. اپل همچنین همان‌طور که قبلاً وعده داده بود این روزها در حال ارتقای کیفیت فیلم‌هایی که کاربران قبلاً خریده بودند نیز بدون دریافت کوچک‌ترین مبلغی است. البته الآن اپل در مراحل ابتدایی این کار است و فعلاً فقط تعدادی از فیلم‌های HD را به 4K ارتقا داده است.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.