کدام iMac به فروشگاه ریفربیشد اضافه شد؟

فروشگاه آنلاین محصولات ریفربیشد اپل امروز برای اولین بار میزبان مدل جدید 21.5 اینچی iMac از زمان ورود آن به بازار تا به حال است.

اپل امروز مدل‌های جدید 21.5 اینچی iMac را که عرضه آن‌ها از ژوئن 2017 به بازار آغاز شده است، به فروشگاه آنلاین محصولات ریفربیشد خود اضافه کرد. iMac جدید دارای پردازشگر Kaby Lake، صفحه نمایشگر ارتقا یافته و SSD پر‌سرعت است.

فروشگاه ریفر‌بیشد اپل در حال حاضر تنها مدل‌های 4K با صفحه نمایش Retina را موجود برای فروش دارد و شما نمی‌توانید iMac 21.5 اینچی بدون صفحه نمایش رتینا را در این فروشگاه پیدا کنید.

ریفربیشد

همزمان با انتشار این خبر، اپل در فروشگاه ریفربیشد خود هشت دستگاه 21.5 اینچی iMac  4k را با کانفیگ‌های مختلف برای فروش در فروشگاه آنلاین خود قرار داده است. قیمت همه آن‌ها حدوداً 15 درصد تخفیف خورده است. به عنوان مثال قیمت یک مدل ابتدایی 4k با رم 8GB، هارد 1TB و Radeon Pro 555 با تخفیف 200 دلار، 1099 دلار است. قیمت اصلی این مدل از 1299 دلار شروع می‌شود.

کانفیگ محصولات اپل متنوع است و از هر نوع محصول از کانفیگ بسیار پایین تا کانفیگ بسیار بالا ساخته می‌شود. موجودی فروشگاه ریفر‌بیشد به محصولاتی بستگی دارد که مرجوع می‌شوند و اگر دنبال یک iMac با مشخصات سخت افزاری خاصی هستید باید صبر کنید تا در لیست محصولات مرجوعی و ریفر‌بیشد اپل قرار بگیرد. اپل اوایل ماه نیز iMac 27 اینچی 2017 را به فروشگاه ریفربیشد خود اضافه کرد.

کلیه محصولات ریفربیشد اپل قبل از قرار گرفتن در فروشگاه به‌دقت و با وسواس بازرسی می‌شوند و اشکالات آن‌ها (در صورت وجود) به طور کامل تعمیر و رفع می‌شود و سپس مجدداً تمیز و بسته‌بندی می‌شوند.

مک‌های ریفربیشد دارای یک سال وارانتی هستند که این مدت‌زمان با خرید AppleCare+ قابل تمدید نیز هست. در صورتی‌ که مایل به خرید محصولات ریفربیشد هستید قبل از اقدام به خرید راهنمای خرید محصولات ریفربیشد ما را بخوانید.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.