چهارمین نسخه آزمایشی watchOS 4 منتشر شد

اپل امروز پس از یک هفته از انتشار سومین نسخه آزمایشی watchOS 4 ، چهارمین نسخه آزمایشی آن را نیز در دسترس توسعه دهندگان قرار داد. چهارمین نسخه این سیستم عامل در حالی منتشر می‌شود که یک ماه از معرفی آن در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان می‌گذرد.

watchOS 4 دارای 3 واچ فیس (watch face) جدید از جمله واچ فیس اختصاصی سیری است. سیری watchOS 4 اطلاعات حرکتی مختص هر فرد را نشان می‌دهد و به احتمال زیاد یکی از ویژه‌ترین قابلیت‌های آپدیت جدید watchOS 4 به شمار می‌رود. همچنین در این نسخه برنامه‌های Now Playing و Apple News هم کمی پیچیده‌تر از قبل شده‌اند  و برنامه ارتقا داده شده ورزش و چربی سوزی  Workout هم که از  برنامه (High Intensity Interval Training (HIIT و گزینه‌های شنا پشتیبانی می‌کند روی اپل واچ نصب شده‌اند.

با استفاده از GymKit، پلتفرم جدید این فناوری، اپل واچ شما می‌تواند با اتصال به دستگاه‌های ورزشی باشگاه اطلاعات ورزشی شما را که به اشتراگ گذاشته می‌شود به دست آورد و به این ترتیب این امکان را به شما بدهد که به راحتی از طریق برنامه Activity از راهنمایی‌های یک مربی هوشمند بهره‌مند شوید.

در این نسخه watchOS 4 علاوه بر تغییراتی که پیشتر گفته شد تغییرات کوچک و جزئی دیگری نیز داده شده است.

در حال حاضر watchOS 4 تنها در دسترس توسعه دهندگان است و در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت و کاربران برای امتحان کردن این سیستم عامل جدید اپل واچ باید تا انتشار رسمی آن در پاییز دندان سر جگر بگذارند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.