نسخه جدید Apple Pencil با سرعت پاسخگویی بیشتر معرفی شد

اپل در جریان کنفرانس WWDC 2017، مدل جدید Apple Pencil را با سرعت پاسخگویی هرچه بیشتر معرفی کرد. با اپل مگ همراه باشیدماه گذشته مایکروسافت در جریان رویداد معرفی Surface Pro ادعا کرده بود که قلم جدید تبلت های هیبریدی مایکروسافت  latency معادل21 میلی ثانیه دارند. مایکروسافت همچنین ادعا کرده بود که قلم سرفیس سریع ترین قلم استایلوس دنیا است؛ اما حالا اپل با معرفی Apple ‌Pencil جدید، با یک میلی ثانیه پاسخگویی سریع تر، رقابتی تازه را با مایکروسافت شروع کرده است و حالا این Apple Pencil است که عنوان سریع ترین قلم استایلوس دنیا را به یدک می کشد.

Apple Pencil جدید، سازگاری کامل با نسخه جدید iPad Pro دارد چرا که refresh rate صفحه نمایش این تبلت 120 هرتز است و برای پاسخگویی به حرکات سریع Apple ‌Pencil جدید سازگار است. با وجود بهبود هایی که اپل در قلم استایلوس جدید خود اعمال کرده اما هنوز معلوم نیست که آیا حساسیت به فشار این قلم نیز تغییر کرده یا خیر؟

Apple Pencil همچنین با iOS 11 سازگاری کامل دارد و می توان از طریق قلم به سرعت به Notes دسترسی پیدا کرد. iOS 11  پاییز امسال به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.