معرفی اپلیکیشن های برتر Apple Pencil

از معرفی Apple Pencil بیش از دو سال می‌گذرد. آن روزها اپلیکیشن هایی که این محصول را حمایت می‌کردند ساده و اندک بودند اما حالا بیش از هزار اپلیکیشن برای Apple Pencil وجود دارند که بیشتر آن‌ها برای نقاشی و یادداشت‌برداری به کار می‌روند.

در ادامه اپل مگ به معرفی بهترین اپلیکیشن های طراحی و تصویرسازی با Apple Pencil می‌پردازد.

 

Pixelmator

معرفی اپلیکیشن های برتر Apple Pencil

Pixelmator یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن های طراحی در سیستم‌عامل iOS است که شباهت زیادی به فتوشاپ ویندوز دارد. این اپلیکیشن که چیزی بیش از یک اپلیکیشن سرگرم‌کننده طراحی است ابزارهای فوق‌العاده حرفه‌ای با عملکردی سریع دارد.

می‌توان به‌ جرات گفت که Pixelmator اپلیکیشنی تمام‌ عیار در زمینه نقاشی، طراحی و ویرایش عکس و پوستر است. بیش از 100 نوع ابزار و قلم حرفه‌ای؛ مثل انواع آبرنگ و رنگ‌روغن دارد. همچنین با تنظیم سرعت قلم می‌توان عمق رنگ و ضخامت قلم را به‌راحتی تغییر داد.

قیمت این اپلیکیشن 4 ستاره در App Store 4.99 دلار است.

 

Linea

معرفی اپلیکیشن های برتر Apple Pencil

با اپلیکیشن Linea به‌سادگی و در زمان کوتاه می توانید طراحی کنید.

این اپلیکیشن اوایل امسال عرضه شد و در مدت کوتاهی مخاطبان بسیاری به دست آورد. علت آن‌ هم سادگی و در دسترس بودن ابزارها است. این اپلیکیشن شما را با هزاران ابزار فوق حرفه‌ای و گیج‌کننده درگیر نمی‌کند و این اتفاق در حالی می افتد که چیزی از کیفیت ابزارها نیز کاسته نمی‌شود.

در آپدیت‌های بعدی این اپلیکیشن قابلیت یادداشت‌برداری و حالت Presentation نیز به آن اضافه شد. این اپلیکشن برای کسانی که می‌خواهند در مدتی کوتاه و به‌سادگی طراحی کنند بسیار مناسب است.

قیمت این اپلیکیشن با 4.5  ستاره در App Store 9.99 دلار است.

 

Procreate

معرفی اپلیکیشن های برتر Apple Pencil

Procreate اپلیکیشنی فوق‌العاده و از ملزومات iOS است که سال گذشته جایزه Apple Design Award  را دریافت کرد. این اپلیکیشن به‌شدت به تصویرسازان و گرافیست‌ها توصیه می‌شود. موتور 64 بیتی این اپلیکیشن بالغ‌ بر 128 ابزار با 35  حالت مختلف و 250 مرحله از Undo و Redo را حمایت می‌کند که در نوع خود بی‌نظیر است.

در این اپلیکیشن مانند فتوشاپ برای هر تغییر می‌توانید لایه‌بندی کنید و باقابلیت بازپخش Time Lapse می‌توانید از مرحله اول طراحی را دنبال کنید و یا به اشتراک‌ گذارید.

قیمت این اپلیکیشن 4.5 ستاره با بیش از 6500 نظردر App Store تنها 4.99 دلار است.

 

SketchClub

معرفی اپلیکیشن های برتر Apple Pencil

امکان به اشتراک‌گذاری تصاویر و ابزارها و امکان دریافت نظرات دیگران ویژگی است که اپلیکیشن SketchClub را در میان بهترین‌های Apple Pencil قرار داده است. به‌عبارت‌دیگر می‌توان گفت این اپلیکیشن مانند شبکه مجازی برای تصویرسازان و طراحان است که کارهای هنری خود را به اشتراک‌ گذارند و در چالش‌های گروهی و انفرادی این برنامه شرکت کنند. همچنین می‌توانند در بحث و گفتگوهای آنلاین در زمینه آثار هنری دیجیتال شرکت کنند.

انواع قلم‌های موردنیاز طراحی و انواع بوم‌ها، بافت‌ها و ابزارهای رنگ هم در این اپلیکیشن در دسترس قرار دارد.

همچنین قابلیت Canves Record این امکان را به شما می‌دهد که هر آنچه در این اپلیکیشن اتفاق می‌افتد را در فرمت ویدئویی ضبط کنید و به اشتراک‌ گذارید.

قیمت این اپلیکیشن چهار و نیم ستاره‌ای نیز 2.99 دلار است.

 

اپلیکیشن های معرفی‌شده بهترین‌های Apple Pencil بودند اما اپلیکیشن های رایگان باکیفیتی نسبتاً مشابه و قابل‌ قبول نیز در App Store موجودند که برخی از آن‌ها در لیست زیر آمده‌اند:

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.