رویداد جدید اپل برای افزایش محبوبیت Apple Pay

اپل در حال تدارک یک رویداد در روزهای آخر  هفته در شهر سان فرانسیسکو است که طی آن بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها در دو منطقه پر رفت و آمد شهر مجهز به سیستم پرداخت همراه Apple Pay با تحفیفات ویژه خواهند شد.

در حال حاضر اپل در وب سایت رسمی خود یک صفحه با نام  Lose your wallet را به نمایش گذاشته و طی آن اعلام کرده که دو منطقه پر رفت و آمد مرکز شهر سان فرانسیسکو مجهز به سیستم پرداخت Apple Pay خواهند شد. این رویداد که در روز بیست و سوم تا بیست و پنجم ژوئن برگزار می شود، شامل تخفیفات ویژه ای برای مشتریانی است که از سیستم پرداخت Apple Pay استفاده می کنند.

تعداد 20 مرکز در منطقه Hayes Valley در این رویداد شرکت دارند که محصولات و خدمات خود را با 10 تا 25 درصد تخفیف ارائه می دهند. این مراکز شامل فروشگاه ها، کافی شاپ ها و رستوران های واقع در این مراکز می شوند. در منطقه  Marina نیز 16 مرکز به طور مشابه از تخفیف ویژه Apple Pay بهره مند خواهند شد. همچنین پارکینگ های این مراکز نیز شامل تخفیف های ویژه ای برای کاربران Apple Pay خواهند شد.

به نظر می رسد که اپل این کار را برای افزایش هر چه بیشتر محبوبیت سرویس پرداخت Apple Pay انجام داده است تا علاوه بر افزایش سود این کمپانی از طریق این سرویس پرداخت، سیستم کیف پول الکترونیکی را در این منطقه دچار تحول بزرگی کند.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ستاره دار* اجباری هستند.